Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Streptokoky - mozu sposobit zapal klbov?

Príspevok v téme: Streptokoky - mozu sposobit zapal klbov?
berushka

ahojte!
uz vyse pol roka ma trapia zapalene klby - artritida. Kedze mam psoriazu, diagnoza bola jasna: psoriaticka artritida. avsak cyklosporin, antireumatika nezaberaju. gynekologicke vysetrenie v septembri i teraz mi zistilo streptokoka agalactiae v posve. Gynekologicka mi dala polygynax ale ten je vraj rezistentny voci streptokokom.. mate niekto skusenost ze by streptokoky mohli napadat aj klby? CRP mam 64,2 co je znamka bakterialneho ochorenia a citala som ze streptokoky zvyknu sposobit zapal klbov.

RNG

Bolesti klbov mozu byt z roznych pricin
.Nedostatok mazu a tym vydieranie klbov,
mechanicke poskodenia(nadvaha alebo pretazenie),
rozne infekcie, najma viralne a mykoplazmicke(tedy aj borelioza, chlamidie a ine, co maju aj mykoplazmicku fazu)
dokonca aj rozne zamorenia v tele, ci uz
toxiny z roznej mikrobialnej cinnosti
alebo zhluky z nedostatocnej enzymatickej(cistiacej) cinnosti

Dokonca aj zapaly z viralnych napadnuti(nizka viralna imunita) to mozu sposobit.
Samozrejme kazdu z jednotlivych pricin treba adresovat spravnymi a ucinnymi prostriedkami, vcitane roznych klinicky ucinnych potravinovych doplnkov.

To je aj moj osobny vyber, aj malej casti lekarov, ktori davaju prednost neskodnym ale ucinnym potravinovym doplnkom v spravnych davkach pred chemickymi patentovanymi liekmi, ciste na zdovodneni, ze sa chcu vyhnut skodlivym bocnym ucinkom chemikalii.

jancecka

mňa bolia klby už od 17 rokov, začalo to kolenom, nevedia mi prísť na to, čo je príčinou bolesti, najviac asi kolená pri záťaži, no nie vkuse, záleží od počasia a na infektologii, kde mi zisťovali, či to nemôže byť borelioza zisťovali práve či sú v krvi streptokoky, ale neboli, čiže vlastne sa si asi tú bolesť vsugerovávam, keď mi nič nie je

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Streptokoky - mozu sposobit zapal klbov? - Fórum - ZDRAVIE.sk