Dilema... mam pracu,ale nici ma. V dnesnej dobe vymyslat?

Príspevok v téme: Dilema... mam pracu,ale nici ma. V dnesnej dobe vymyslat?
opalka

Ja viem, ze mnoho ludi by bolo stastnych,keby mali vobec nejaku pracu,ale mna ta moja psychicky nici.Zatial si hladam inu,aj ked by sm prisla o pohodlie,ktore ako jedinu vyhodu vidim v mojej sucasnej praci
len nic nenachadzam

no na druhej strane je to tu pre mna na nevydrzanie, pracujem z domu,cize som stale sama, bez kolektivu uz 3ti rok, pracujem aj za kolegynu na materskej, sef nikoho nezobral, nic sa nesiha,vsade je chaos,sef ma len metie svojimi prikazmi, vsetko po mne kontroluje, cize stracam aj cas, lebo cakam, kym on si najde cas to pozriet.... a plat....no ako kedy, minimalka + nejakych 80-150 eur navyse....

prosim vas otvorte mi niekto oci, co mam robit, ci vydrzat,aj ked z mojho opisu to asi tak tragicky nevyzera...alebo vazne povazovat tuto pracu za neperspektivnu, ma vyznam si nieco hladat v tejto dobe?

milusca

opalka, to je tym, ze bohuzial sefuju ludia, ktori nemaju ziadne "people skills", ako ty pises, nemaju na to ani skolu, ani kurz, ani potuchu, ako manazovat ludi. Moj manzel tiez odisiel z byvalej prace kvoli tomuto. Jeho sef bol otrasny, ponizoval svojich zamestnancov, bytahoval sa, zhadzoval ich. Pritom je to chudak, trikrat rozvedeny, vedomostami neoplyva, ale ludom robi peklo.

opalka

ja inak nerozumiem,preco si ludia musia robit navzajom stres a zneprijemnovat zivot

a kazdy sa vyhovara na tlaky... jeden (sef) neunesie tlaky a uz to ide....

nepoznam jedinu spolocnost, kde by mal niekot aku-taku pohodu....

je to smutne, dnes mam z toho riadnu depku
chcem pracovat, som zodpovedna a dosledna, ale preco nas nicia a demotivuju sefovia?

mali by robit nejake kurzy, ze aky m abyt sef...lebo obcas sa na tieto posty dostavaju ludia, co si mylia pojmy a dojmy

jajka001_

poznam zopar ludi co nevydrzali tlaky v praci a dali vypoved skor nez si nasli novu. a teraz marne hladaju. a vravia ze mohli este pockat. takze, najprv hladaj novu, potom daj vypoved.

opalka

dakujem za nazory
dnes mi jezo stresu uz na vracanie, od 7.30 do 15.15 som sa ani nezastavila a to nemam este porobenu 1/3tinu prace

vsade je chaos, stres, chce sa mi plakat
ale bez penazi si nemozem dovolit ostat

tato prava mi vyhovuje jedine kvoli skole, lebo externe studujem a sef mi da volno,kedy potrebujem, aj pol dna,ked ychcem,nie som viazana nejak dovolenkou, ako je normalne v zamestnani
samoska, nezneuzivam to, som tu,a dorobim si vsetk aj vecer, ak som nestihla...

ale uz to naozaj prestavam zvladat,chcem pracu, z ktorej ked odidem o 17stej, zacne sa moj sukromny volny cas...

musim nieco najst a az potom dat vypoved... len to bude asi tazke

drzim palce aj vam,ak toto riesite

milusca

Ja by som ti odporucila najst si novu pracu a potom dat vypoved v starej... Ledaze by si kludne mohla prestat pracovat a nezamestnana si hladat pracu...

antiradicova- clovek stravi v praci vacsinu svojho zivota, je dolezite mat v nej dusevne pohodlie.

antiradicova

Riesim podobny problem. U mna je vsak problemom sikana na pracovisku, sef ma v maximalnej miere vyuziva, zneuziva, neberie ohlad na moje zdravotne obmedzenia. Som len v skusobnej dobe, ale dlhsie to uz nevydrzim. Radsej skromne a zdravo, ako bohato a na psychiatrii.