Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlata zila

Príspevok v téme: Zlata zila
zmordovana:(

ahojte. mam 19 rokov a uz skoro mesiac ma trapi zlata zila. prve dva tyzdne sa to dalo a pouzivala som len masticku, potom mi lekarka doporucila aj Faktu-cipky. teraz sa macam aj v dubovej kore, cipky beriem a aj si natieram. nic mi nie je az pokial nemusim ist na wc. ked som na wc je to horsie ako porod, velmi to boli. som objednana na rektoskopiu, no den predtym musim uzit prehanadlo. to bude moja smrt :´(
neviete mi niekto prosim odporucit nieco, aby to tak velmi nebolelo? velmi sa toho bojim..neexistuju nejake maste na znecitlivenie, ktore by som mohla skusit? dakujem..

VladoVlado

Mne po operácii ostala malá časť hemoroidu vonkajšieho, v lekárni mi predali Fine6 a a do dvoch týždňov mám ho už minimálny, veľmi dobrá vec.

pavla.cer

Hygiena je pri hemoroidov asi najdôležitejšia to musím súhlasiť. Ja som tiež po každej stolici umyla poriadne konečník a je dôležité používať neparfumovaný toaletný papier takisto vlhčené vreckovky s aloe vera, ktoré nie sú parfémované ani nič... Je dobre tiež si kúpiť nejakú masť z lekárne, bez nej sa z toho nedostanete... ja som si kúpila hemostop, ktorý mi pomohol a vyliečila som sa z toho

L.Borgia

môj názor - v prvom upraviť stravovacie návyky, dbať na dostatočný príjem tekutín, osvojiť si hygienické návyky ... súhlasím s predchádzahúcim príspevkom po každom vyprázdení konečník opláchnúť! ... mne sa osvedčili detské mokré vreckovky kupujem ich v DM, najskôr zadoček poutieram , netreba silný dotyk, stačí zľahka a keď je vreckovka čistá, osuším len bielym toalet. papierom ... 

luciano

Ja už desiatky rokov používam na zlatú žilu osvedčený a veľmi účinný recept. Po každej stolici si konečník umyjem mydlovou vodou. Toto mi spoľahlivo pomôže a po dvoch - troch stoliciach nie je po zlatej žile ani stopy.

enrike

mal som taky isty problem...a ver ci never mne na to pomohlo acidofilne mlieko.asi liter denne po dobu 10 dni.v prvom rade ti upravi travenie a doslova obali stolicu takym akokeby slizom alebo hlienom,takze ta potom na wc ta zila az tak neboli.a inac,aj dubova kora spravila svoje.

ôô

Pekny, den z Trnavy, chcem dat do pozornosti jedneho vinikajuceho ludoveho liečitela zPrievidze, ktory mi bez problemov dokazal poradit vinikajucua jednoduchu liečbu na silne bolesti v konečniku s, ktorou som bojoval velmi dlho a rada od neho bola pre mna vykupenim, chcem sa mu touto cestou velmi pekne podakovat on vie poradt každemu č. t0904418788

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlata zila - Fórum - ZDRAVIE.sk