Mame sa nepaci moj priatel

Príspevok v téme: Mame sa nepaci moj priatel
Katarina_N

Ahojte. Mam 15 rokov a moj priatel 20. Moja mamina ho neznasa..nie koli veku, praveze stale nanho nadava ze sa sprava ako male decko. Proste hovori mi ze je to manipulant, a strasny debil. Hovoria mi to viaceri ludia, ale ani jeden z tych ludi ho nepozna. Iba ho videli a mozno 2krta boli v jeho spolocnosti.Mamina sa mi snim kazala rozist a zakazala sa stretavat. Vselaiko som sa jej to snazila vysvetlit, ale nechce mi povolit.co mam robit?mam ho naozaj rada, a zle sa mi pocuva ako mi nanho mamina vravi ze je to idiot..:(

Well

Katarinka- to bude asi mamina predtucha.....casto vedia lepsie poradit ako si myslis.Zrejme tam nebude nieco v poriadku ak podobny nazor ma viac ludi.
Len aby si sa casom nepopalila .

zuzic

a ako chces byt s nim ked sa s nim prave ides rozist?
ci povies mame ze ste sa rozisli a aj tak s nim budes chodievat von atd? to nemusis mame hovorit nic ked tak ci tak s nim budes tak isto.

zuzic

to ho lubis ked sa teraz len tak rozides? ja ked som niekoho naozaj lubila robila som vsetko preto...neviem zda sa mi to zvlastne prepac ale len tak lahko sa odlubit...bola to vobec laska?

Katarina_N

Ale mame ani nevadi ze sa stretavam s dospelim chlapom..praveze mi strasne vycita ze sa sprava ako male decko, ze nema stipku rozumu, ze ked sa takto sprava v 20rich, tak sa tak bude sporavat navzdy.. ale ja som aj suhlaisla stym ze sa nsim rozidem, ale sem tam s ansim stretnem ako s kamaratom..premna zamna nech ide snami..ale ani to mi nedovoli..

zuzic

katka zakazat ti moze i ked si uz vlastne pravne zodpovedna...to ony rady zakazuju teraz lebo vedia ze maju moc a ked spolu nevychadzate tym sa ti pomsti...ale sak ked sa lubite a nevadi ti ze s tebou manipuluje tak pockaj tri roky a mozes robit co chces:) len prosim ta davaj so pozor poznam babu bude mat 15 a caka dieta a dost zle to znasa...

alusinka

Pokial mas len 15, tak mamina ti moze zakazat takmer vsetko ;))
Ja osobne si myslim, ze ti chce len dobre...Skus sa na to pozriet z jej pohladu... Ani tebe by asi nebolo ukradnute, kebyze sa tvoja neplnoleta dcera stretava s dospelym chlapom... proste sa o teba boji...
Ja som v 15tich rokoch ani nepomyslela na to, zeby som mohla mat frajera :)) hoci mam teraz len 21... A prvu pusu som dostala tusim ked som mala 17... :))
Mala by si si skor uzivat "detstvo" aby si neskor nelutovala, ze ta on tvoj frajer pripravil ;)

Katarina_N

babka je mamina mama...:D ja to tez mamine hovorim ze nech vidrzi a ak taky je tak na to pridem sama..ale vraj mi to trva uz dlho..veru.:D ja sa uz tiez tesim kedy ma prejde puberta,som divna sama sebe.:D..ale vobec, moze mi mamina sa zakazovat snim stretavat?

jajka001_

babka je mamina mama ci svokra? :))
to nic, ty na to prides sama ze je aky je a rozides sa s nim, mama sa moze aj na hlavu postavit...ach ta puberta :))len sa nenechaj otehotnit please

kvietok23

ty si priznas ze ta manipuluje a tebe to nevadi? zloz si z oci ruzove okuliare a konaj tak, ako uznas za vhodne...20 rocni chlapci mozu byt sice este deti, ale myslim ze ty na 15 si este vacsie decko...