Mame sa nepaci moj priatel

Príspevok v téme: Mame sa nepaci moj priatel
Katarina_N

Ahojte. Mam 15 rokov a moj priatel 20. Moja mamina ho neznasa..nie koli veku, praveze stale nanho nadava ze sa sprava ako male decko. Proste hovori mi ze je to manipulant, a strasny debil. Hovoria mi to viaceri ludia, ale ani jeden z tych ludi ho nepozna. Iba ho videli a mozno 2krta boli v jeho spolocnosti.Mamina sa mi snim kazala rozist a zakazala sa stretavat. Vselaiko som sa jej to snazila vysvetlit, ale nechce mi povolit.co mam robit?mam ho naozaj rada, a zle sa mi pocuva ako mi nanho mamina vravi ze je to idiot..:(

Katarina_N

NO je pravda ze vidim ako ma trosku manipuluje.ale vobec mi to nevadi..:)su to fakt len drobnosti..mala som niakych chlapcov aj prednim..ale ani pri jednom som necitila ze by ma tak lubil.a ked mi kupi niaky darcek aj ked nema prilezitost, tak mama na mna vybehne ze ma podplaca dokonca. Ale babke s amoj priatel paci..:) len neviem ako mam mamu presvedcit z eniej eaz taky zly, pretoze vsetkoc ospravi, tak mamina na tom najd eniaku chybu.

zuzic

normalne by som ti povedala vykasli sa na matku niektore su fakt zvlastne a nemozu sa vyrovnat s tym ze si vyspela a tuzis po laske...
ale ked ti to hovoria viaceri ze je manipulant...zamylslea by som sa asi nad tym ci na tom nie je nieco pravdy...