Bojím sa

Príspevok v téme: Bojím sa
to je jedno

Takže začal by som tým že sa bojím byť šťastný. Bojím sa tej veľkej zmeny. Stále mávam zovretý žalúdok a zrazu mám byť usmiaty a pohodový namyslený drbo ktorého má každý rád? Akože ako introvert sa cítim výnimočný pretože vidím veci ktorý si blbý extroverti kvôli svojej uponáhlanosti ani nevšimnú. Ale niekedy by bolo asi lepšie ísť s ostatnými (s väčšinou) ako keď sa naše chodníky rozchádzajú. Ja idem do tmavého lesa ktorý ma fascinuje svojou tajomnosťou a nebezpečím. Určitým spôsobom ma smútok uspokojuje a ukludňuje. Proste sa bojím že ak budem šťastný tak všetko stratím a nič mi nezostane. Dokonca ani ten sprostý smútok. Ja som introvert a z mojej pozície si nemôžem dovoliť stratiť aj to málo čo mám.

Nemal som v posledných rokoch šťastie a tak som si akosi zvykol na samotu a smútok. Teraz ale nastal bodový zlom kedy by som to chcel zmeniť. Ale ja sa proste bojím byť šťastný. Je to niečo nové čoho sa bojím. Hlava mi hovorí že si šťastie nezaslúžim, ale to bude asi tým že som šťastie 4 roky nepoznal. Ide len o zvyk. Vedelli by ste mi poradiť ako nebyť hanblivým, introvertným k*kotom? Fakt ma to začína srať. Smútok prekročil hranicu a už mi začína hrabať. Nemám nikoho komu by som sa s niečim porozprával alebo zveril. Chýba mi ludský kontakt. Stačilo by keby niekto prišiel a povedal že všetko bude lepšie. Nie úplne dobré ale len lepšie. A rodičom sa nezverím lebo s nimi mám neutrálny vzťah. Niekedy som to aj skúšal ale majú iné zmýšlanie a nechápu ma. Pomali si začínam myslieť že je chyba vo mne. Ale to nie je úplná pravda. Viem že toto si nahovárajú aj iný ludia. Ale ja ešte dokážem ako tak normálne uvažovať.

Jasne popísal som tu možno nezmysli alebo čo ale za prvé aspom som sa o tieto sračky s niekym podelil a za druhé ak mi niekto poradí a pomôže budem fakt rád že na mňa nikto nesere.
Ďakujem za rady, pripomienky a ostatné srandy.

perlorodka

to je jedno, buď šťastný len ak to tak začneš cítiť a bez toho, aby si si uvedomoval, "ups v tejto chvíli som tuším šťastný"...nerob to nasilu, len preto, že sa ti zdá vhodná chvíľa. Ak chceš ostať vo svojej nálade, aj keď sa ti život mení, tak ostaň ! Hlavné je aby si bol spokojný :o)Ešte nik s istotou nevyhlásil ako má vyzerať šťastie.

perlorodka

to je jedno, buď šťastný len ak to tak začneš cítiť a bez toho, aby si si uvedomoval, "ups v tejto chvíli som tuším šťastný"...nerob to nasilu, len preto, že sa ti zdá vhodná chvíľa. Ak chceš ostať vo svojej nálade, aj keď sa ti život mení, tak ostaň ! Hlavné je aby si bol spokojný :o)Ešte nik s istotou nevyhlásil ako má vyzerať šťastie.

zuzu35

Upss...aj ja nosím čierne veci ale nepôsobí na mňa deprimujúco práve naopak.Čierna má pre mňa veľkú charizmu a tajuplnosť a hodí sa k mojej osobnosti. Som pohodáčka pretože si robím zo života prdel... netreba si brať na seba všetky problémy ľudstva,ani príliš sa zaoberať svojimi vlast.starost.Kašlať na minulosť i budúcnosť treba žiť v prítomnosti makať na sebe a stáť pevne nohami na zemi. Ale hlavne zbaviť sa sebaľútosti lebo to nikam nevedie. :-)

WSJGJFGFHGF

uplne to chapem,bola som presne taka,a vedsi na ludi robi to iste,ked sa niekto "chvali" ako sa mu zmenil zivot,povieme si ,vsak co ten chce,ked nema ziadny problem tak co tu pise.Mam jednu vyhodu,viem premyslat aj po starom,ale nerada sa k tomu vraciam,

WSJGJFGFHGF

aha,zeby zavist?????????? niekto tu predsa pise na inom fore a urcite si precital co som pisala ale ziadna reakcia.....))))