neviem co chcem....

Príspevok v téme: neviem co chcem....
peta078

poznam jedneho chalana dost dlho, strasne ho mam rada a citim ze viac nez len kamarata..minule mi povedal ci nechcem aby sme sa dali dokopy..nad tym teraz stale rozmyslam..ja som taka, ze ked mat niekoho tak uz dlho, nie som na kratke vztahy..a preto neviem ako sa rozhodnut a neviem co chcem :( .. mam 19 rokov, a to je dost na to aby som vedela..:( ..bojim sa jednoducho vztahu..bojim sa, ze ma to nebude bavit byt s jednym clovekom..aj ked ho mam rada tak neviem si to predstavit byt ,,zavisla,, na jednom..a pod. na druhej strane ho mam strasne rada, stale na neho myslim..je mi smutno ked nie som s nim...stale myslim len na neho.. :( ...ja som asi divnaa..neviem co mam robit, neviem co chcem......pomooozte mi prosiim :((

milli11

Az ma myklo, ked som precitala poslednu vetu. Toto urobil aj moj posledny byvaly, so mnou sa rozisiel s tym, ze sa neciti na vztah a zrazu sa dozviem, ze uz ma inu. To asi nebola laska, nie, aj v tvojom pripade, on asi nebol ani zalubeny, ked si hned nasiel inu. Ved ked niekoho chcem, dokazem na neho nejaky ten cas pockat vsak, iba ak by sa dotycny rozhodoval velmi dlho, pol roka, rok, by sa mi uz zdalo vela.

peta078

dakujem vam, zobrala som si to k srdcu a mozno by som to skusila:( len mam teraz taky problem:( uz tyzden nie je na nete, nezdviha telefon ani neodpisuje na sms...vzdy ked som mu napisala mi odpisal alebo prezvonil a teraz nic....´vobec neviem co s nim je :( neviem co si mam o tom mysliet..keby bol na nete a by mi neodpisoval tak by som si myslela ze je nahnevany na mna alebo co..lenze horsie je to, ze ja vobec neviem co s nim je..:(( odkedy nebol na nete odvtedy ma ani neprezvonil, nic... :(((( co sa mohlo stat?? :( ja neviem co si mam o tom vsetkom mysleit je mi z toho zle :(((

lovica

Peti:) skus nepozerat na to, co bude potom...ci budes na nom zavisla, ci to bude skutocne dlhy vztah...pozeraj na to a LEN na to co citis dneska .....teraz v tejto dobe...mas ho rada, tak to s nim jendoducho skus :) ked ta to nebude bavit , tak to nebude ten pravy :)) ale urcite by som to na tvojom mieste vyskusala- mozno to ten pravy je :)) a tebe bude aj ta zavislost na nom prijemna :)) budes lutovat ak nevyskusas :)) drzim palce :))

tak

Petka, ... chces ho vidiet chces ho pocut chces sa ho dotykat, vsetko na svete mas na dosah, vsetko na tomto svete Ti lezi pri nohach, ani nevies ako velmi Ti to prajem, bud stastna ziva milovana, ...

andrea88

peta, to nezaleží na veku, či máš vedieť, že niečo chceš abo nie.. ja mám 23r. a viem, čo chcem, ale 26ročný chlap nevie, čo chce.. tak ja sa zase trápim kvôli tomu. a prečo by si mala byť na ňom závislá? to, že s niekym chodíš automaticky neznamená, že by si mala byť na ňom závislá!! snád si sebavedomá a máš svoj názor!

martinkkka22

peta....jednoducho to vyskusaj a uvidis, ked ho budes milovat, budes rada, ze si od neho zavisla a budes vdacna za kazdu minutu, čo ste spolu...