nevera

Príspevok v téme: nevera
alusa

začala by som asi tým že mám 3.5 ročný vzťah. no veľmi dobrá partnerka nie som. po mesiaci som bola s iným chlapcom, bozkávala som sa. svojmu priateľovi som to povedala hned a odpustil mi. no stalo sa mi to zas. asi tak po roku a trištvrte, ked som zas bola s iným. no to som si nechala pre seba, aj ked ma to veľmi trápi. nedávno som sa priateľovi priznala lebo to už bolo také kadejaké tak som viac nechcela čušať. on sa ma teraz stále vypytuje ako to bolo, kto s tým začal a tak, no ja neviem čo mu mám na to povedať, lebo si to nepamätám, bola som opitá. možno za to môže aj to že priateľ so mnou nespáva, ani sa veľmi nebozkávame a mne to chýba. no skôr to bude asi tým že som zlý človek, ked niekoho ľúbim a aj tak mu ubližujem. naozaj ma to veľmi mrzí a chcela by som to zmeniť. len som chcela vedieť či s tým máte niekto skúsenosti, prečo sa mi to stáva alebo čo si o tom myslíte. ja by som bola najradšej keby sme na to mohli zabudnúť a byť šťastní, alebo ak bude treba tak to ukončili, lebo vidím že takto sa trápi, stále si kladie otázky ako, prečo...a ja mu na to neviem odpovedať :(

severiane

alusa, vobec nie si zly clovek. Nepodporujem to co si urobila, ale najprv by mal byt clovek verny sam sebe, az potom moze byt verny niekomu inemu. Ak nemas v sebe vysporiadane zasady, ktore neprekrocis, tak sa to stane znovu a je jedno ci ti odpusti, alebo nie. Zbytocne to uz nerieste, radsej rieste to, preco spolu nespite, nebozkavate sa, porozpravajte sa o tom, povedz svojmu partnerovi, ze ti to chyba, mozno sa od neho aj ty vela dozvies.

martinkkka22

alusa...ja neviem, ale podla mna ho nelubis dostatočne...ja mam tiez tri a polrocny vztah a nikdy som partnera nepodviedla a ani ked som bola opita, sa mi to jednoducho hnusi s niekym sa čo i len bozkavat...pred nim to bolo ine, ked som s niekym chodila, robila som si čo som chcela a samozrejme, ze som podvadzala, ale teraz nie..ja ti radim, aby si mu vôbec nic nehovorila a ani ziadne podrobnosti, skôr by som sa s nim porozpravala o vas dvoch, čo ti vadi, čo ti chyba, čo sa ti na nom pači a tak dalej....
drzim palce