Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi

AdamKrt

Daniel223:

aha. Tak ako hovorim, zatial som limit nenasiel. Zakazdym to priatelke staci rozne dlhu dobu a ked ma toho dost, koncime...

AdamKrt

Myslis cisto koitalna suloz ? Ciste stuch, stuchu, von a dnu ?

Kolko sa partnerke ziada. Kludne hodiny. Ona vzdy po niekolkych hodinach sama povie po X orgazmoch, kedy ma dost. Vzdy si na milovanie musime vyhradit niekolko hodin. Dokonca nam pri tom vysycha aj Pharmatex krem, co je extra mastny... :) Takze clovek musi davat bacha, aby to nevyschlo prilis, nech sa kondom nepotrha.

Kolko vsak maximalne vydrzim som neskusal. Nebudem nutit partnerku, ked uz je unavena a ma evidentne dost. Niekedy dostane chut este na pokracovanie, ked si da nejaku pauzicku...

25

to zalezi ako dlho partnerka chce.ak je to uz moc dlho tak to ukoncim.da sa sexovat aj hodinu ale pre mna to uz nieje take zaujmave.dokonca sa mi uz parkrat stalo,ze sme to pretahovali az som sa nedokazal urobit.sex je dezert a ten sa vychutnva.takze jest dezert hodinu nieje az taky pozitok.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlapi - Fórum - ZDRAVIE.sk