Bakterialna vaginoza

kabel

canesten na gardrenellu je neucinny, to sa moze mazat aj bravcovou mastou
ta bekteria preziva vo vnutri jeho ustrojenstva, zvonku oplachovanim ci mastenim to neznicis

zufalstvo

inak zaujimave, ze na x forach nie je zmienka o konkretnej liecbe partnera :) ja uz sa k dr. ani nechystam lebo viem ze mi uz nepomoze, preto zistujem na nete,a aj som si kupila tieto veci, ze nasadim liecbu jemu nasadim sebe a dufam bude pokoj, ked len na pol roka , bolo by to pre mna vykupenie :o)

zufalstvo

kabel,ved o to mi ide, aby som preliecila jeho, na to som sa vlastne aj pytala, canestenova masticka je na prd pre neho, neviem čo ine.

kabel

zufalstvo, na tych anionovych vlozkach mozes aj spavat a v koloidnom striebre sa kupat cela, ked nemas prelieceneho sexualneho partnera, su to absolutne zbytocne vyhodene peniaze...

zufalstvo

ahoj domca12345, čim si preliečila partnera ? mne zistil doktor gardnerella vaginalis, antibiotka, tabletky na vkladanie, pol mesiaca ok, a zasa kolotoč, už som zufala, kupila som si koloidne striebro a anionove vlozky, dufam pomoze, ale k tej otazke, nechcem nutit partnera zbytočne k lekarovi , ked viem čo mi je,vies mi poradit prosim ?

domca12345

ahojte, mozno trosku neskoro pisem, ale mne pomohol gynolact, su to talbety do posvy, je ich tam 8ks, kazdy den beries jednu na noc. ja som ich vybrala 2 balenia a uz sa mi to nevratilo. je to volno predajny liek v lekarnach, ale nie vsade ich maju, kedze je trosku drahsi 8 eur a su aj lacnejsie a horsie vyrobky podobne tomuto. samozrejme to ma ale suvis aj s celkovou imunitou organizmu, odporucala by som brat aj zvnutra probiotika, ale prosim vas nie lekaren, tam su na 90 percent len sajrajty v peknych obaloch, takze sa pohrabat na nete a najst si aj ked mozno trosku drahsie, ale prirodne probiotika. v neposlednom rade vam mozem este odporucit olej candimis, je to oreganovy olej, ktory si mozte zriedit s vodou a pokvapkat na nohavicky ale slipove vlozky. je to na vsetky druhy zapalov, cez huby, plesne a pod. ja to pouzivam ako prevenciu. Este vam chcem odporucit ak mate partnera, tak liecte aj jeho, ja som zo zaciatku stale liecila iba seba a nakoniec som zistili,ze si to stale obaja prenasame. chlapy nemaju ziadne priznaky, nakolko je to bakterialna vaginoza a nemaju vaginu, ale tie bakterie sa drzia aj na pohozke, takze pouzit nejaky kremik aj pre chlapa.

zuzzullla

tak o radu by som poprosila aj ja trpím tým 3 roky a nikto mi nevie dať radu, nič nezaberá žiadne mastičky, krémiky, probiotiká a podobné hovadiny