Nevera zo zenskej strany prosim piste...

Príspevok v téme: Nevera zo zenskej strany prosim piste...
jajac

Som s dievcatom uz 3 roky teraz mi vsak povedala ze ma podviedla uz podruhy krat, prvy krat som jej odpustil ale teraz neviem co dalej.pred rokom a pol ma podviedla a teraz mi to povedala..je to normalne? ked niekoho raz milujem tak ho nebudem podvadzat.. bola opita ale ja neviem ci sa vsetko da zvalit na alkohol. budem rad ked mi poradite..

karotkaa

No myslim si, ze to dievca dostalo sanci az az. Ak si jej prvykrat odpustil, asi si myslela, ze aj ta druha nevera sa jej prepecie ... Neviem ako ty, ale ja by som takemu cloveku odpustila, ale nezabudla = neustale pochybnosti o tom, ci mi to neurobi aj v buducnosti. Neviem, ci sa s takymi pochybnostami da "zit" ....

tak

ja suhlasim s t333, to dievca si Ta nezasluzi, alkohol nie je ospravedlnenie, ... skusit mozes aj druhu sancu, kazdy si ju zasluzi, len aby Ta to potom nebolelo viac, ...

Filipka15

jajac,som v rovnakej situacii ako ty...
tiez som mu prvu na zaciatku odpustila a namiesto toho,aby si to vazil,tak to spravil zase-pred 2 rokmi a priznal to az teraz a aby to nebolo malo,tak si to poistil este tretou neverou...a toto mi pekne naserviroval naraz.
teraz prezivam vdaka nemu peklo na zemi, ale viem,ze s takym clovekom by to vyznam nikdy nemalo. Moj nazor: kto miluje,nepodvedie!!! raz sa moze kazdy posmyknut,ale pouci sa z toho a olutuje

lienocka2808

ahojky, ja ako zena ti mozem len poradit, nesnaz sa tak. Proste nevenuj jej tolko pozornosti, naschval ju ignoruj. A ak jej na tebe naozaj zalezi uvidis ten zaujem, ked nebude vediet co sa deje. Asi si je prilis ista tebou a to nie je dobre. Proste sa jej neozvi napriklad 2dni a uvidis na com si. Mas na to pravo po tom co ti povedala, ze urbila. Alebo ked ti to nevyhovuje tak to s nou ukonci a hotovo.

t333

pekne od teba, ze si jej prvykrat odpustil, ale myslim si, ze to bola prave sanca na to, aby sa z toho poucila. viac k tomu snad netreba dodat.