Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divne?

Príspevok v téme: Divne?
coamamrobit?

Mam priatela, ktoreho milujem. Mam kamarata, ktory je naozaj zlaty, hocikedy mi povie ci nejdeme do kina alebo len tak na zmrzlinu. Vzdy to odmietam lebo sa mi zda hlupe ist s nim na zmrzlinu ked mam priatela, no na druhej strane je neosobny kontakt taky divny a vazne by som sa s nim radsej rozpravala osobne.
Co si o tom myslite? Co by ste urobili Vy?
Ja mam 24 a moj priatel 29, kamarat 31.

millli11

Ved ano, mate pravdu, ak je on ten spravny chlapik, naco by chodila na kavicky s niekym inym? Nech si zisti, ale nie od neho, ci on chodi na kavicky s kamoskami bez nej a podla toho sa zariadi. Ja som si o byvalom myslela, ze som konecne narazila na verneho muza, ale on to iba vedel lepsie skryvat. Mozno zo zaciatku aj bol, ale potom sa prejavil a asi to bola aj moja chyba, lebo som mu skoro vsetko dovolila.

kajka01

milli, ale vidis ze v konecnom dosledku taketo veci nemaju dobry vplyv na vztah..v tvojom pripade sa stalo co sa stalo..ale ak ma dievca pekny vztah naco to kazit...

AdamKrt

millli11:

z toho vsak nemozes robit zaver, ze by bolo lepsie chodit na kavicky s kamosmi... Nevies, keby si mala ineho partnera, ten by mozno pri uplne rovnakom Tvojom spravani reagoval uplne inac a vsetko by bolo v pohode. Co plati na jedneho, neplati na druheho. Tak sa neda robit zaver, co je dobre vseobecne. Je to velmi individualne...

millli11

Ja ti poviem nieco uplne ine ako ostatni, ja som niekedy bola to poslusne dievca, ktore odmietalo pozvania na kavu od kamaratov, ved predsa som mala svojho priatela a co ak by sa mu to nepacilo? Dopadlo to tymto sposobom, ze on zacal chodit na kavicky s kamoskami, najskor tajne, potom mi to zacal hovorit, ze chodi s kamoskami, potom to bola len jedna kamoska a vyklula sa z toho milenka, s ktorou teraz skoro jeden mesiac chodi. Cize teraz lutujem, ze som vsetkych odmietala, mozno by byvaly sa lahko nevzdal, keby videl, ze sa o mna zaujimaju aj ini muzi alebo po rozchode by som si mozno skor mala vztah.

Pago23

Tebe by sa páčilo, keby priateľ chodil sám na kávičky s nejakou dobrou kamarátkou, ktorú má rád?

Pridávam sa k názorom ostatných, máš prateľa, zmrkuj sa s ním a keď sa chceš stretávať s kamarátom tak len v rámci nejakej partie.

kajka01

ja osobne nemam potrebu stretavat sa s kamaratom a ist s nim do kina, na zmrku-co je naozaj ako ala rande, ked mam predsa na taketo veci svojho priatela...
ak by sa dalo stretnut sa s nim ale v ramci partii, v pritomnosti viac ludi, nie len sami dvaja
skor sa mi zda zvlastne ze nad tym spekulujes a istym sposobom ta to taha ist s tym kamosom-zrejme ti ide v kutiku duse o nieco viac resp. ta zaujima viac ako len kamarat aj ked si to neuvedomujes mozno

zuzic

a tvoj frajer pozna tvojho kamarata osobne? ci je to vas spolocny kamarat, ak nie tak by som s nim do kina urcite nesla mne osobne by sa tiez nepacilo keby priatel chodil s cudzou babou...ak ho pozna tak by som asi tiez nesla iba ak by mu to nevadilo...

janka24

a ked sa ti to zda divné a tiešie to, tak zrejme uvažuješ aj nad svojim kamarátom...ty sa musíš rozhodnut...

gh,fzk

pozri sa nato z druhej strany, keby tvoj priatel isiel do kina na zmrzlinu so svojou kamaratkou, pacilo by sa ti to? podla mna to ma nadych randenia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.