Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zrejme, Natiahnuty sval

Príspevok v téme: Zrejme, Natiahnuty sval
majjuso

Zdravim,

Volam sa Mário, a asi pred 2 mesiacmi som si pri posilovani pravdepodobne natiahol sval, v dufani ze to je len chvilkove som cvicil dalej, (co bola zrejme chyba),
o dva dni som cvicil znova, asi v polovici treningu sa mi znova ozval sval tak som prestal, po tyzdni som isiel doktorke predpisala mi fastum gel a lieky na uvolnenie svalstva no nepomohli,
newiem ani urcite ci mam ten sval natiahnuty boli ma pravy prsni sval priblizne v strede svalu, a to iba ked cvicim na prsia, na dotik ani na natiahnutie ma sval neboli, iba niekedy ked som v nejakej pozici a zhlboka sa nadichnem alebo podobne, po poraneni som nemal ziadnu modrihu ani opuch, v mieste nemam ziadnu dieru ani nic podobne takze natrhnute bi to nemalo byt,
Ma niekto nejake skusenosty s timto problemom ako vyliecit tento sval ???

Vopred dakujem

FILLO

Zdravim
Chcel by som sa opytat co by ste mi najlepsie odporucili na natiahnuty sval na chrbtici v oblasti lopatky ktory sa mi stal v dosledku posilnovania pri rozpazovani na lavicke Dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zrejme, Natiahnuty sval - Fórum - ZDRAVIE.sk