stála bolesť v podbrušku+pálenie

Príspevok v téme: stála bolesť v podbrušku+pálenie
lienocka2808

Ahojte,ja som uz naozaj bezradná. Od decembra 2009 ma trápi bolest v podbrušku + bolest pri pohlavnom styku, a s tým súvisiace pálenie. Niekedy je to lepsie niekedy je to horsie. Najhorsie na tom celom je, ze som absolvovala radu vysetreni a samozrejme nic mi nezistili. Kultivacne vysetrenia-kvasinky, gardnerella, kvapavka a ine bolo v poriadku. Pap test - 2, HPV negativne, Sono vnut. pohlav organov bez naznaku zapalu-negativne. Bola som odoslana na urologiu, sono obliciek + mechura v poriadku, testy na chlamidie, uraplazmy a mykonplazmy negativne. Urolog ma odpalil s tym, ze nevie co ma somnou robit ze som ok. Lenze mna to boli v podbrusku kazdy, den, neviem identifikovat tu bolest, ci je to gynekologicke alebo urologicke, Uz nemozem ani poriadne sexovat :( som naozaj bezradna. Neviem co mi je...

jajkafr

lienocka
po laparoskopii sú jazvy minimálne a takmer neviditeľné... ja som podstúpila už 2 mám jednu jazvičku v pupku, ktorú ani nevidno a potom v podbrušku 3 jazvičky, ktoré už takmer zmyzli a navyše sú tak nízko že ich zakrývajú nohavičky takže o nich nikto nevie :) takže ak sa bojíš len jaziev tak sa nemáš čoho :) držím palčeky, aby sa tvoj problém vyriešil :)

lienocka2808

Ahojky, no moj problem stale pretrvava. Mne robili vytery na ureaplazmy, mykoplazmy a chlamidie. Neviem ci mi robili vytery na rôzne druhy ureaplaziem. Ked tak dam si to urobit vsetko znova. Som zufala :(
nijako sa to nezlepsuje, minuly tyzden som bola znova na kultivacie a su ukazkove. Gynekologicka povedala, ze pre mna nemoze viac spravit, ze ma posle na diagnosticku laparoskopiu, ale dovtedy chcem este nejake vysetrenia, pretoze nechcem mat jazvy :(

zuztek

tipovala by som to na chlamydie alebo ureaplazmy... robili ti obe ureaplazmy? U.urealyticum aj U.parvum? lebo v niektorych labakoch robia len jednu ureaplazmu (zvacsa U.urealyticum), ta druha sa potom nezachyti, to bol aj moj pripad...

janoo

alu - mozno.lienocka2808 - zožen si bylinku vrbku uzkolistu (nie vrbovku malokvetu) z jej listkov si rob bylinkovy caj.dokonale upokoji rozbolavene podbrusko.

maciocicka

Takto sa je tazko vyjadrit, ale pozirte si www.tcmclinic.sk a nakontaktujte sa. Tradicna cinska medicina ma gynekologiu dobre prepracovanu. Po celkovej diagnostike by sme mohli zistit, z coho tie bolesti su a samozrejme ich aj dat doporiadku fytoterapiou...

lienocka2808

ahoj magg,
nic nove. Stale beham ku gynekologicke, bola som u urologa, dokonca som si platila plne súkromného v domnení, ze mi lepsie pomoze ale nic. Ja mam zevraj vsetko ok. Bola som pred mesiacom na gynde a zase mi robili kultivacie a nic vsetko ok. Mala som malo laktobacilov tak mi predpisala gynoflor, ale po jeho douzivani sa nic nezmenilo. Akurat aj teraz ma boli podbrusko. o sexe ani nehovoriac-neskutocne palenie a bolest a neviem preco. Na buduci tyzden sa chystam na gyndu znova :(

magg

Ahojček lienočka 2808, tieto isté problémy mám i ja asi 3 roky..stále som na tom istom. Nastala prosím u teba nejaká zmena alebo si podstúpila nejakú liečbu, ktorá by ti už pomohla? dakujem ti za odpoved