Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

posledne stadium rakoviny prsnika

ele

tak tieto veci su mi vzdialene, ja skor tak, z kazdeho rozka trozka ;) Ja som chcela ist zase na psychologiu, cize skor taky humanny smer, no nevyslo to, tak som skoncila tam, kde som povodne nechcela, ale nevadi, vsetko je na nieco dobre a da sa to zuzitkovat v zivote :)) Staroveke kultury ma zaujimaju tiez, ale iba obcas, hlavne ked sme na dovolenke v nejakej zaujimavej krajine, tak rada absolvujem taku fakultativnu naucnu turu :)

vevericka

ja som chcela ist povodne na antropologiu(mumie , kosti, vykopovky, teda fyzicka viac ako socialna) ako vacsina spoluziacok, ale nakoniec ma zlakalo ine..zlhadiska mediciny uzitocnejsie..aj ked ani atropo nie je na zahodenie

ele

no neviem, vyzera to zatial dost realisticky, videla som fotky, vazne zaujimave :))) Dokonca aj turecka vlada uznala ze sa jedna o Noemovu archu. Skuma sa to tusim okolo 30 rokov, urcite si o tom aj ty pocula..

vevericka

no vravi sa, ze v kazdej bajke a povesti je kusok pravdy..nieco na styl, ze more sa pri mojzisovi nefarbilo krvou, ale prilivom ceveneho planktonu(sinice riasy)..ale na druhej strane je rozdiel nieco najst a povedat si aha nieco som nasla skusim to preskumat a zistit, co to je..ako si povedat najdime noemovu archu a cielene hladat. .to potom clovek vidi neomovu arhcu aj tam, kde nie je;)

ele

neviem, problematikou rakoviny sa radsej nezaoberam, kedze som mierny hypochonder a psychika vie byt svina, ale iste to dava zmysel co pises ;) Sama som spozorovala ze existuju rodiny, kde po cele generacie sa vyskytuje isty druh rakoviny, nastastie generacie nasej rodiny este ziadnu rakovinu nezaznamenali, aj ked idem uplne dalej, az po pra-pra... tak to mi dava ako taku istotu, aj ked mam pred tymto ochorenim obrovsky respekt.

ele

Ale inak pocula som na Spektre, ze sa nasli pozostatky z Noemovej archy, lezia v Turecku pod nanosmi pody, rozmermi je presne taka, ako je opisana v Genesis, takze asi az taka "bajka" to nebude ;)

vevericka

ja som tym chcela povedat, ze podla telomeraz mozme dozit 120 rokov..lenze mutabilita DNA ako takej, nam to aj tak nedovoli..lebo cim lepsie bude na tom zdravotnictvo z hladiska liecby ochoreni srdca a inych organov, infeckii..tym viac bude rakovina prevysovat ..urcite dedicne formy sa daju vyliecit..predidenim ich vzniku..pripadne transplanatecie KD u leukemii..ale ine formy a nove formy rak, tu budu stale a ludstvo sa ich nezbavi..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

posledne stadium rakoviny prsnika - Fórum - ZDRAVIE.sk