Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

posledne stadium rakoviny prsnika

ele

vevericka, netreba brat vsetko odslova-doslova, chcela som tym nieco interpretovat.. ani ty nevies co vtedy bolo, ja napriklad verim v Novy Zakon, a Genesis je krasna rozpravka na citanie ;)

ele

vevericka, nie neverim, hlavne ze ostatni uverili. Citala som taku knizku kde sa to pisalo, vola sa tusim ze Biblia ;)

vevericka

llek ..ano dolezite je ako narabat s informaciou z genetiky..napr ja ak viem, ze mam taketo ochorenie v rodine, dam si to vysetrenie spravit..nech viem na com som, nie som stresmen a ak by mi vyslo aj pozitvne ..stale viem, co sa moze diat..a myslim, ze v tomto by mala veda postupovat stale viac a viac.. v hladani suvislosti genov a ochoreni..napr ako u DM1 a urcitych genov sa tiez objavuju suvisloti..

watermelon ..ta surova strava a dlhoveskost ti nesedi..napr taki amazonski indiani.ziju na surovej strave..sem tam mozno nejaka vevericka (:D) pomocou kurare ulovena, ale vela masa nemaju..a 50tnik je pre nich matuzalem..

ele..hadam neveris bajke o Noevi a jeho 160..:D

lioness_01

kks, tebe vadí snáď každé moje slovo :D

moja, ty si sem tiež nedala nejaký pádny argument, napríklad na to, prečo nehrozí žiadny hormonálny problém ľuďom čo sa stravujú ako ty... tak sa moc nevyťahuj :)

watermelon

zasa si nejaka expresivna, ty sa pokakavas? lebo ja nie.
s inymi ludmi tu viem normalne diskutovat, daju argument, ja dam dalsi. ty iba hadzes sproste pripomienky.
vies co, nechajme to tak, co tymto chces docielit? chces mat posledne slovo? alebo ti mam dat za pravdu. tak mas ju mat.
prajem ti krasne den, dufam ze vies najst radosti aj v inych veciach.

lioness_01

mne tvoj tiež nie a nejdem sa z toho pokakať... :-)))

to tak v živote chodí, vieš? že zvyčajne nám nikdy nevyhovujú ľudia, ktorý majú iný názor/odlišný názor ako je náš vlastný...

a úplne najviac nikomu nevyhovujú ľudia, ktorý poukážu na to, že niekto kecá o niečo o čom toho veľa nenaštudoval...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

posledne stadium rakoviny prsnika - Fórum - ZDRAVIE.sk