posledne stadium rakoviny prsnika

watermelon

pauli ani ty bi si sa nedozil viac keby nebolo liekov, neboj. a do tejto tematiky sa nejdem pustat, knihy co o tom pisu, a chcem si ich raz nastudovat momentalne nemam ako zohnat. Ak mas ty moznost, skus si precitat: Robert Sussman Man the Hunted a Graham Gynn Left in the Dark.
pre ele: jem len to co som napisala
zuzu: ukaz mi cloveka, ktory je surovu rastlinnu stravu niekolko rokov a dostal rakovinu z nej. ja nehovorim o zdravej strave typu: mlieko, obilniny, ryby, soli NACL a ktovie co vsetko sa este povazuje za zdrave, ale vylucne o veganskej surovej strave. Pripadne veganskej varenej, ta sa este tiez vraj da.

prispievatel

pauli-v tej dobe boli viac ohrozovani predatormi, ovela viac namahy, zlomeniny, zranenia, slepe crevo bolo neliecitelne.

zuzu usa

ja sama mam velku prevahu surovej stravy,nejem tucne masa atd,ale tvrdit,ze ta to ochrani pred rakovinou?mam skusenost,takze sa o tom nebudem dohadovat!na vlastnej kozi viem ako to je.

pauli 73

watermelon, keby to o surovej strave bola pravda, prečo sa potom pračlovek v priemere dožíval len 50 rokov? Kde je tá programácia na dlhovekosť? :)

ele

Watermelon a jes cisto iba rastlinnu stravu, resp. len zeleninu, orechy, klicky, riasy.atd.? Ziadne kyslomliecne vyrobky, ovocie, ryby, hydinu?..Predpokladam ze soju tiez nejes..