Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operacia?

Príspevok v téme: Operacia?
Lucik22

Ahoj dnes som bola u ORL, pretoze sa mi zdalo ze na prave ucho trosku slabsie pocujem ked lezim na lavej strane, inak nemam problemy ked sa s niekym rozpravam.
Bola som na audiologii, foniatrii a dr nevie preco to je zhorsene na jednej strane a povedala ze mam ist na operaciu! Ze ci tam nemam nejaku tekutinu... ja som este nikdy nebola na operacii, neviete ci sa mozem este poradit s inym ORL?

Lucik22

Stanka tak ked si na to prisla iba vtedy so sluchatkom a nemas problem v beznej reci tak to je dobre. Ja som na to prisla uplnou nahodou, ked lezim na lavej strane a radio hra v inej izbe a je po tichu tak ho trosku slabsie pocujem...Ale ja na tvojom mieste by som isla pre istotu ku Dr. na audiologiu a potom uz len obcas na kontroly aby si vedela ci sa to nezhorsuje

Lucik22

will urcite sa nedaj len tak operovat. ved to je bezne, ze clovek sa chce poradit este s inym odbornikom, ked mas na to pravo tak to vyuzi. ale musis ist zase po vymenny listok. a so mnou sa doktorka vobec nebavila, neokomentovala ziadne moje vysledky z audiogramu ani nic, iba ze no co dieta pojdes na operaciu!takze netreba sa hned dat...

ale kazdopadne ak uz budes musiet ist na operaciu tak ti zelam vela stastia nech to dobre dopadne a dufam, ze o mesiac ta nic nebude boliet a nepojdes na nu :)

Stanka_

Ja tiež počujem trošku slabšie na jedno ucho. Zistila som to tak, že ak som si dala sluchatko s hudbou do jedneho ucha a potom do druheho tak v tom druhom som počula trošku slabšie tu hudbu. No ale kvôli tomu by som pod nôž neišla.

will51

ahojte tiez som sa teraz nedavno v nemocnici stretla s takym podobnym pristupom v nemocnici ze som ani nevedela ze co somnou je ani co mi budu robit ( ale ide o nieco ine)noo a nakoniec som dopadla tak ze ma poslali domov a povedali ze ked ma to neprestane bolet tak o mesiac ma budu operovat...ale rozmyslam ze tam uz nepojdem..ze skusim ineho...len neviem ci je to dobry napad..a najviac mi vadilo ze ked mi aj isli nieco povedat tak sa so mnou bavili jak s petrocnym deckom...tak to si mala stastie ze si nasla niekoho ineho a kto ti aj povedal ze co je s tebou sice ja viem ze na tu operaciu ist musim...ale neviem ci pojdem zrovna tam

zuzic

lucik vyborne blahozelam:) super tesim sa ze si obstala bez operacie, vidis co spravi jedna zmena lekara;) drzim palce maj sa krasne:)

Lucik22

Ahojte ak by to niekoho este zaujimalo tak v pondelok to dopadlo nad moje ocakavania, bola u nej Dr. aj na audiologiu mi spravila a mam na pravej strane znizeny sluch iba o 5 decibelov tak povedala, ze musim pocut dobre ako srnka :) Ale budem chodit radsej na kontroly, dufam ze sa to nezhorsi...

Odporucam MUDr. Filicku v BB

Lucik22

Ano idem v pondelok k inej, pokial by mi len prepichli ten bubienok a vysali tekutinu tak to nieje az take hrozne...

V pondelok sa ozvem, majte sa zatial pekne a dakujem vam. Pekny vikend prajem

zuzic

vies co padaj od nej lebo je tisic zakrokov co ti mozu robit takto nevieme ti pomoct ked nevieme ani o aky ide...chod k inej nenechaj si u hentakej znicit zdravie.
drzim palce potom sa ozvi

Lucik22

zuzic nie nehovoril nic o operacii. ja som sa pytala ako sa to operuje, bola som v soku a dr zjavne nemala snahu vysvetlit mi to

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operacia? - Fórum - ZDRAVIE.sk