Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akútny hnisavý zápal stredného ucha

Príspevok v téme: Akútny hnisavý zápal stredného ucha
amixel

Dobry Den..minuly tyzden v utorok som mala celu noc velmi silne bolesti laveho ucha isla som k doktorovi ktory mi predpisal brat kvapky otobacid a nejake antibiotika..vcera(stvrtok) som bola znova u usneho a velmi sa to nezlepsilo bola som na audio vysetreni kde mi zistili ze slabo pocujem na hranici 40dB..doktor napisal brat kvapky garasone a liek aerius a este do nosa nejake kvapky a povedal ze ak mi to neprejde tak budem musiet ist na operaciu lebo mam zapchatu eustachovu trubicu ci co..zatial som tie kvapky garasone este nebrala zacnem od dneska vecera..nemate stym nejake skusenosti s operaciou alebo s tymito liekmi alebo nejake rady co by mi pomohlo aby mi to preslo bez operacie??dakujem

tinitus

Nechcem ta strasit, ale uzivaj čo ti dali, lebo skončis s nekonečnym tinnitusom. Mam s tym vlastnú skusenost. A to som dodrziavala rady lekarov, no zial....

RNG

oprava, kvapkane 3 x denne 2 kvapky do kazdej nosnej dierky. Upozornujem, musi to byt roztok citricidalu profesional z firmy BioChem research, ine su dnes viacmenej neucinne.

RNG

Na nakazy v strednom uchu je ucinny najma oreganovy olej, napr vo forme enterickych kapsul, ake vyraba firma NOW, tiez na odhlienenie pomaha brat NAC (2 x 600 az 1200 mg) a serrapaptazu 3 x 120 000 IU.
Nakazy obvykle zacinaju ako vzdusna kvapockova nakaza, ktora sa usadi v prinosnych dutinach, kde sa neda prakticky nicim branym ustne znicit. Na to treba antimikrobialne kvapky, ako napr roztok citricidalu, profesional, kvapkan3 3 x denne do nosnych dierok v leze s hlavou sklonenou co najviac dozadu.
Viac najdes cez google.sk pod rng, infekcie

Cindy35

hlavne nasad tie antibiotika a hadam Ti dali ucinne. to je asi jedine co mozemś spravit aby presiel zapal. slabsie pocutie sa snad zlepsi po ustupe zapalu. treba to doliecit, lebo ja mam kvoli takymto opakovanym zapalom nedoliecenym nasledky doteraz

lilyiankaa

Nechcem zakladať novú tému, tak vytiahnem z prachu túto :)
Môj 6ročný synovec má od utorka zápal oboch uší, dala mu antibiotiká, probiotiká, ešte nejaké lieky a kvapky do uší .. včera sme s ním boli na kontrole u ORL a vraj jedno ucho má už úplne v poriadku, ale druhé má ešte zapálené ...čo nás však trápi je to, že slabšie počuje .. ak na neho hovoríme, buď nás nepočuje, alebo si domyslí niečo iné a odpovie na úplne odlišnú vec ...preto ma zaujíma, či je toto bežný stav pri zápale stredného ucha, či ide o zaľahnnutie a či sa všetko vráti do pôvodného stavu ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akútny hnisavý zápal stredného ucha - Fórum - ZDRAVIE.sk