Problémy s výdržou

Príspevok v téme: Problémy s výdržou
adájab

Čaute. Mám taký menší problém. Zo začiatku sme mali s priatelkou celkom dobrý sex ale poslednou dobou do nej vôjdem 2-3x a už mám pocit, že sa idem spraviť. Neviem čo to mohlo ovplyvniť ale som z toho dosť zúfalý. Stal sa niekomu dáky podobný problém? Alebo neviete čím to môže byť? Za odpovede vopred ďakujem

natalka5555

no abajab to je láska :) miluješ ju a čím dlhšie ste spolu tým to bude horšie :D aj moj priatel je na tom tak isto :)

adájab

O tejto metóde viem,ale tam ide už o riziko pretože to robíme bez kondomu a bez HAK. Je tam riziko že spermie zostali v močovej rúre a tie môžu následne s kvapôčakmi lásky vniknúť do partnerky. Oteckom byť zatial nechcem. ;)

AdamKrt

Tak pred stykom si doprajte oral az do konca, ze sa vystriekas, pripadne si ho vyhon. Nasledne uz pojde dosahovanie ejakulacie dlhsie...

adájab

Však ide o to že sa ovládam. Nechápem prečo sa to zrazu tak seklo a som taký slabý. Ejakuláciu oddalujem zakaždým. Lenže to sú 2 vniknutia "momentálne". Dosť ma to trápi. Myslíš že to môže byť aj v nej nielen vomne? Pretože ona je vraj uvolnená a všetko tak neviem.