cudzie teleso v pošve

biopichh

mne sa to zda byt tiez vymyslene boze 29 rocna zena a rozum ako 15tka? :D ked matka pije preco sa neosamostatnis ked uz ti lezie na 30tku? a nechavas sa pretahovat nevies postup ako to riesit? ubohe myslim si ze fakt je to kus na hlavu...neverim ...este aj ten nadpis cudzie teleso v posve :D ako lutujem holky co tym prejdu ale tato to v hlave asi nema vsetko po kope....

mary-anne

neviem, prečo mám pocit, že je to vymyslené..... tie detaily, nejako nedomyslené..

ale ak je to náhodou pravda, tak nezávidím teda a hlavne sa čudujem, čo robíš stále na nete........

perlorodka

lenočka trošku čudné....to čo spôsobuje, že 29 ročná žena sa nechá takto zneužívať susedom? akože uveď prosím dôvod čo ti hrozí keby si sa mu vzoprela ?....radšej spávať pod mostom ako byť v blízkosti takého suseda, veď to musíš nejako riešiť !

lenočka

S mamou nemám dobrý vzťah"ona totiž pije!Nie som na ňom závislá ale v jeho blízkosti musím bzť je to totiž náš sused.Mám 29

lost

Meno, adresa?

Predpokladam ze by sa nasli desiatky ludi co by to na svoje naklady ochotne vybavili :)

nehcapem co taki ludia este robia na slobode..

perlorodka

lenočka však napíš čo za hovado Ti robí takéto zverstvá... si nútená byť v jeho blízkosti, alebo si od neho závislá ? Kde máš mamu a koľko máš rokov?... sa mi to zdá neskutočné !

lenočka

Dakujem ya vaše rady.Najhoršie na tom je,že pred šiestimi rokmi som bola ynásilnena a ešte som sa s tým nevzrovnala a už sa musím vzrovnať s dalším nepríjemným yažitkom.Ešte k tomu trpím ppp a každe jedlo ktoré som schopná yjesť tak mi pripomína jeho penis v mojich ústach a tie spermie ktoré som musela prehltnúť no hroyné.A ten gznekolog strašne s toho bojím

biopichh

ja nechapem teba preco ides na forum po takomto "zazitku" to uz vazne kazdemu drbe? :D kazdy sa pride "pochvalit" popytat sa o radu to uz nik nerozmysla??? internet vam celkom pobluznil hlavicku? utekaj k lekarovi ten ti poradi aj co dalej...to uz si bez netu naozaj nik ani neprdne :-/

perlorodka

navštív čo najskôr gynekológa, ak bude treba tak aj teraz večer pohotovosť a ten debil čo ti tam strčil cudzí predmet je kto?....sa mi adrenalín dvíha keď niečo takéto čítam