Mozem stihnut aspon trosku schudnut a skrasniet do 12.7?

Príspevok v téme: Mozem stihnut aspon trosku schudnut a skrasniet do 12.7?
ushko

...uff, babenky, podporte ma trosku... 12.7. mam okruuhle narodeninky, a chcela by som ich oslavit trosku krajsia.. zistila som, ze priatelovi riadne vadi 10 kileciek, ktore som postupne pribrala.. chcela by som ich postupne zhodit, ale uz na svoje narodky by som chcela byt o nieco lepsie na tom, nech sa sama citim dobre a krasna :) mam sancu za tie tri tyzdne nieco so sebou VIDITELNE spravit?? ked upravim stravu a pod.. prosim, poradte, pridajte sa ku mne... bo ja ked zacnem, kvoli slabej voli vzdy rychlo skoncim a nulovy efekt :/ budem rada za kazduu podporu, vdaka :)

zltovlaska

Uschko,
zo vsetkeho je najdolezitejsi pohyb, fyzicka aktivita. Neviem, ci mas skusenosti s pripravkami na chudnutie. Mne sa osvedcil pripravok Appetite Stop, ktory potlaca pocit hladu. Hadam som ti do buducna trosku poradila:)

ushko

deckaaa, zatial som dala dole asi iba kilo.. snazim sa papat menej a pravidele, aj som zacala behat.. ale .. prave som sa strasne prejedla, nedokazem totiz zvladnut svoje obcasne navaly vlcieho hladu... ako proti nemu bojovat?? please, poradte mi dakto, takto to estihnem ani do konca zivota, ked sa dva dni snazim a na ten treti sa prejem :(

ushko

patrusiik:

no, momentalne je to 170 cm, a 72 kg.. mala som 60, ked som zacala chodit s priatelom, a veru, vyzerala som ovela lepsie, chcem to pomalicky spät :)

joojjkaa

Pomohla by som zhodit aj tych 10 do tohoto terminu. Ale co potom? Potrebujes nastavit dlhodobo zdravy zivotny rezim. A hlavne pohyb! Nestaci na to zumba. Ozvi sa. Cauko.

patrusiik

ushko:ahoj mozem sa Ta spytat na tvoju vahu a vysku? ak Ti to nevadi..verim ze sa Ti to podari budem Ti drzat palce:))
iiiááááá: ahoj no presne ani mne nikdy nevyhovovalo jest 5krat denne preto si myslim ze nie je naozaj potrebne jest 5krat ked to nepotrebujeme :) konecne clovek ako ja lebo vsade iba hovoria ze 3krat je malo :))

iiiáááááá

...vymysli si hocijake cviky co mozes robit aj doma ked prsi...to samozrejme vies ze to chce pohyb.. ale VELMI DOLEZITE je jest PRAVIDELNE...uplne presne.. ja som takto schudla za dva tyzdne tri kila.. jedla som trikrat denne - o 8 rano, o 14tej a o siedmej alebo osmej vecer. boli to take normalne mnozstva, ze som nebola s prepacenim nazrata ani uplne full, ale bola som proste prijeme najedena. este ludia vravia, ze treba jest viackrat a menej, ale to mne vobec nepomahalo.. tak drzim palce! :-)

ushko

hm, to s tym jedlom si snad aspon trosku ustrazim, len .. teraz stale prsi, neda sa mi ani von vybehnut, na bike, ci zabehat si.. este som aj trosku prechladnuta, takze nemozem ani do posilky.. mate nejaky tip na stranku, kde su nejake dobre videa na cvicenie, na doma?? na spevnenie tela, alebo napriklad na zahriatie, (ta zumba napr., ktoru tu uz niekto spominal).. inak, dakujem za vsetky mile rady, normalne si verim, ze sa nastartujem a nedokafrem to.. do 12.7. urcite nebudem ovela stihlejsia, ale snad sa budem lepsie citit uz a pak budem v zacatom len pokracovat :)

lenca45

U mna zabralo veela aktivit, pocas ktorych som nemala cas na jedlo, zobla som si len nieco mensie a vela pitia. Nejako som si na to zvykla a kila sa nevratili spat. Rob nieco, pri com nebudes mat pristup k jedlu, vyber sa niekam na nakupy, chod vela veela pesi, do usi MP3 a do kabelky vodu + nejaku zeleninu, ovocie. Namiesto TV a PC vyjdi von, aj ked prsi, hlavne to chce pohyb!!!