Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prepichovanie uší

Bíb

aj ja uvazuem o tom ze sid am prepichnut uchu..jednu dieerku naviac..kamsoky co to maju hovoria ze to neboli...ale vide to dost draho..ked si to dam nastrelit s nausnicou..kamoska platila za dve dierky+nausnice platila dokopy 15 ecok..podla mna je to dost..druha kamsoka povedala ze si kupila nausnice za 2 ecka s chirurgickej ocele a dala ich doktorke aby ich prepychal stymi nausnicami a vyslo ju to lacnejsie!

SImičeek

ahojte,prosím vás,neviete niekto ,či v SPLEENE robia aj piercingy do nosa ? ,lebo ja mám pocit že nie,ale chcem sa uistiť

Za odpoveď vopred Ďakujeem :)

Kana

ja som si bola dať nastreliť v Auparku. 2 náušnice za 6-7 ečok. Náušnice v cene samozrejme, z chirurgickej ocele. tak ak chceš, aj tam môžeš ísť :) je to na prízemí, volá sa to tuším spleen.

Asad

Jeee tak moc dakujem za info Hailie. :))

Môžeš mi povedať presnú adresu? :)

Tak to si dám prepichnúť asi až koncom septembra. :D :P

Hailie

ja som si davala prepichnut ucho, teda jednu dierku navyse :D asi pred rokom, v BA je tych salonov vela, ale ja som bola v takom jednom na obchodnej (inak tam je ich viac ) , a robili tak aj tetovania, vsetko maximlne hygienicke ( to je zaklad ) a ta pani co mi to robila vyzerala ze ma prax :D dufam ze ho najdes :D ... nausnicu ti nastrelia, skoro vobec to necitis, ako ustipnutie komarom, potom si tam tu nastrelenu nausnicu nechas asi este mesiac kym sa ti ucho nezahoji uplne, (nausnica je z chirurgickej ocele) , je to uplne v pohodicke, len to treba dezinfikovat :D nemas sa coho bat :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.