Kamoska na chudnutie

Príspevok v téme: Kamoska na chudnutie
courgette

Ahoj!
Hladam kamosku, kamosa na chudnutie. Mam 165 cm, 64,5 kg a chcela by som zhodit takych 6 - 7 kg. Nejde o ziadne tyranie, len pravidenlne jedenie, hybanie sa, zmensenie jedal na polovicnu porciu, vynechanie bieleho peciva a sladkosti. Sem tam nejaky prehresok si odpustim :)Prida sa niekto?

bububu...

barush, podla mna je ten jedalnicek dost hrozny...
je pekne, ze si cvicila, ale len aktivita nestaci... pri chudnuti treba davat pozor hlavne na stravu...

Tia52

pridavam sa...chcela by som cez leto schudnut takych 6-7 kg. Som z Ruzinova, mam 20...a kamoska na chudnutie sa zide ;)))

barush

baby u mňa to dnes vyzerá takto:
raňajky - polka káveniek
desiata - malý koláčik rebarborový
obed - fazulová omáčka a udené mäso v školskej jedálni
olovrant - brokolicovo - syrové guličky ( v fast foode, priznávam :D) + pol litra pepsiny
večera - nič

asi o 20:00 som mala tvrdý trening viac než hodinový u priatela v posilovni...poviem vám, že ma bolí každý jeden sval na tele a cestou po schodoch som mala problémy!!! Držte sa :)))

courgette

To som rada, že nás je až toľko :D veľmi ma to potešilo. Tak hurá do toho. Každý deň budem písať jedálniček a pohybové aktivity :D

wewe a tebe sa to ako podarilo?

Essaouira

Tak ja sa tiež pridám. Ja mám tiež 168cm. :-D Váhu som mala už 62kg, po dnešnom vážení 57,8kg. :o) Ešte trošku a bude to fajn.

Wewe1: Tebe sa podarilo riadne schudnúť. ;-)

WeWe1

pridám sa aj ja mám 168cm a 66kg mala som pred pol rokom 80 ale schudla som a teraz sa mi uz váha zastavila a neviem ako dalej :(

barush

ja mám 168/?? ( ráno to je okolo 56 a po obede 60) chcem niečo urobiť s mojou velmi kolísavou váhou, ustáliť ju a mať také brušku aby som mohla ukázať piercing :) tiež sa nepravidelne stravujem čo vobec neni dobré ale vela cvičím...a sladkému tiež neodolám...chcelo by to niekoho s kým sa budeme podporovať... takže čo poviete vymeníme si icq???

jeanny

ja by som sa aj pridala...mam 167 a 61 kg cca ale chcem to dat tak na 56 do leta (sice to uz zaclo, no nevadi..) Moj problem je ze sa neviem absolune ovladat co sa jedla tyka, najme sladkeho cize asi potrebujem pevnu ruku :)