Aký máte názor na manželskú poradňu, pre ešte nezobratých???

Príspevok v téme: Aký máte názor na manželskú poradňu, pre ešte nezobratých???
Majkova

ahojte, s priatelom sme sa rozisli 3 krát, ale strasne ho milujem, on mi dava pocitit chyby jeho byvalych, a ja som mu to vracala tym, ze som mu dala pocitit chyby mojich ex. Teraz ked sme sa rozisli ale, vravel, ze uz ma nechce spat ale ze ma lubi, ja som ho prosila este o jednu sancu pre nas. Neviem ci mi ju da, ma cas na rozmyslenie, ale vazne to s nim myslim vazne, a chcem aby nam to klapalo... Ale mame toho dost odziteho, a nechcem aby sa historia opakovala... Mohla by nam pomoc manzelska poradna? teda ja som ochota spravit vsetko preto aby sme boli uz stastni, len sa strasne bojim, ze ho stratim... Kamaratky vravia, ze to asi prehanam, ze nie som normalna... ze ked si nerozumieme nech sa k nemu nevraciam... ale vzdy som davala na ich rady, ale moje srdiecko stale vravi nieco ine... a uz budem pocuvat len to...ak by ale mal byt nestastny, tak pravdaze radsej sa budem trapit sama, len aby bol stastny...

dakujem

babylove

majkova, podľa mna to poradna nevyrieši, už to že si dávate pocítiť chyby svojich ex je dosť zlé znamenie, do vzťahu ste mali ísť obaja s čistým štítom a nie si vyčítať s kým ste boli predtým - to je už minulosť
a to že ste sa už 3x rozišli mi tiež príde ako znamenie, a to by si si mala všímať, radšej skôr ako neskôr, pozri nechaj tomu čas, ale ja by som sa už nevnucovala, kedže tvoj x vzťah ukončil necíti takú lásku k tebe ako ty a to by si si mala uvedomiť, ak niekto má ozaj rád, nerozchádza sa
pozri si určite ešte mladučká, viem teraz ti to príde veľmi ťažké, ale lepšie teraz akoby ste sa mali za pár rokov rozvádzať