Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up od Vichy dermablend

cappy_

ked mas raz mastnu plet tak sa budes leksnut po kazdom make upe...uakald je odmastit si tvarpletovou vodou, naniest puder, tak amke up, opat prepudrovat a vydrzi ti to dlhsie..potom sem tam, si servitkou pritlcit na leskle miesta a hned sa budes lesknut menej
a vichy ma este normatenit na problematicku plet...ale zase neprekryva az tak ako dermabend

mirka251

A nema este vichy niaky dobry kryci make up po ktorom by som sa neleskla? mam celkom mstnu plet tak tento by asi nebol pre mna vhodny

margit

Ja ho používam dosť dlho,perfektne kryje,akurát mám mastnejšiu pleť a po určitej dobe sa dosť lesknem T zóna.Ale na zimu je dobrý.

swistica

ja som s nim nebola spokojna, mastila sa mi po nom plet a ani velmi nekryl. Potom aj kozmeticka povedala ze Vichy makeup nie su dobre na problematicku plet.

mirka251

nie som chlapec to som sa pomylila :) a ty mas s nim skusenosti? lebo ze po par hodinach vyzera na tvari ako omietka? je na vyber dost odtienov som bledsia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up od Vichy dermablend - Fórum - ZDRAVIE.sk