Co na znicene blond vlasy?

Perilka

na Notino si kupujem masku na vlasy Nioxin a velmi mi pomaha. Tiež chodim pravidelne na melir a moje vlasy su potom vysušene, takže ich pravidelne regenerujem

PetkaV12

skus vlasy regenerovat vlasovou maskou na poškodene vlasy a uvidiš, že sa to zlepši. Len vysledok nebude vidno ihned.

Kotika

ja si na to davam bio arganovy olej a mojim vlasom to velmi prospieva. len je pravda, že mi vlasy mastneju a musim ich každy den umyvat. Je to niečo za niečo

mojko23

moj_nazor...po prečítaní tvojich príspevkov Ťa chcem veľmi poprosiť..mohla by mi tá tvoja kamarátka kúpiť v UK tie ampulky a aj šampón a balzám? Alebo že by sme si to kúpili spolu? Ja už som zúfalá, pretože za dosť prípravkov, ktoré som vyskúšala, to boli len zbytočne vyhodené peniaze a výsledok takmer žiadny :( Ja viem, že tieto rozhovory tu boli pref tromi rokmi..ale ak by sa to dalo..tak by som bola rada...ďakujem ti vopred

petra89

sydney dakujem moc si zlata tak potom mi napis ako sa to presne vola..ja pouzivam masku to mi dala moja kadernicka na suche a znicene vlasy

sydney

petra 89: zajtra idem do mesta,tak sa pozriem v drogoske,ako sa to vola,neda sa to vygooglit. ale je to fakt super, treba aspon raz za mesiac. a samozrejeme vsetky tie masky a tak. ja mam melir uz dlhu dobu,pouzivam zehlicku a kadernicka ma vzdy pochvali,ze je vidno ze sa o vlasy staram