bielenie zubov

Jonáš.

Uhlie moze byt vselicim znecistene a ked si s tym budes cistit zuby, tak sa priotravis. Drevene uhlie pre lekarske ucely sa kupuje. Su aj lepsie veci na bielenie. Tu to pisat nebudem lebo to nie je take jednoduche.

lulu3

tha porad ne:) ale sak drevene uhlie vznikne tak ze spalis drevo ne? no a mi mame doma dreva az az aj zapalky mame :D

Jonáš.

Do uhlia sa prida trochu vody a vznikne pasta. Radsej to neskusaj, ktovie ake uhlie zozenies a ublizis si. Ozvi sa a poradim ti lepšie bielidlá. Urcite nie peroxid. :-)

mate59

za to,že nemáš bielu sklovinu nemôžeš,to je dané každému,čisti si zuby zubnou pastou pravidelne,odstrániš plag,ale so sklovinou moc nenarobíš.
Bieliace účinky má pri čistení aj sóda bikarbóna.

lulu3

len nevie ci by mi to pomohlo lebo mam dost zlte zuby. som bola taka sprosta ked som bola mala.sa mi nechcelo umyvat zuby a teraz som na to doplatila. :( ale dakujem za radu skusim to. :)

mrs.x

žiadny... bieleie samé o sebe je predsa zlé naše naše zuby...ide len o to či to bude pastami, ktoré po prvom napití koly ako keby si ani nepoužila alebo o tie chemické sarapatky čo ti doslova rozožierajú najvrchnejšiu časťskloviny aby sa objavila tá nová čo je ešte nepoškodená...radšej si kúp nejakú kvalitnú pastu ale nie takú na vyslovene bielenie ale takú čo obsahuje častice čo napomahaju bieleniu...sensodyne, signal... + ústnu vodu, medzizubné kefky, zubnú niť..budeš prekvapená kolko ušetíč na bielení a čím dlhšie a pravidelnejšie to takto budeš robiť uvidíš výsledok..hlavne zdravšie!!!