Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

liecenie \

Príspevok v téme: liecenie \
petronela44

caute...mate niekto nejaky \"recept\" na leicnie takychto priznakov?(viem,ze by trebalo zajst k lekarovi,ale marodku si teraz vonkoncom nemozem dovolit..)
kaslem,kycham boli ma cela hlava,picha ma v nej...taktiez citim chytene nosove dutiny...proste klasicka choroba....co by mohlo zabrat aspon na zlepsenie stavu?...cely tento tyzdne musim byt absolutne fit.....
krasne dakujem :)

jajkafr

a ešte do nosa ak máš nádchu nejaký Mar to je slaná voda je to dobré keď sa nemôžeš dobre vysmrkať a potom nejaký Otrivin, Olynth alebo niečo podobné

jajkafr

petronela
skús teplý čaj, Paralen, vitamín C alebo namiesto toho Theraflu alebo Paralen hot drink super sa po tom vypotíš a tiež pýtaj v lekárni Proimun to sú cmúľacie tabletky mne zabrali naposledy a to som mala zápal priedušiek a mám problém sa vyliečiť bez antibiotík s tým to šlo do týždňa som bola fit... a od kašľu ACC long alebo Solmucol nie sú návykové a sú na každý kašeľ... Držím palčeky a prajem skoré uzdravenie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

liecenie \ - Fórum - ZDRAVIE.sk