Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kolaps organizmu???

Príspevok v téme: kolaps organizmu???
viviennnn

Dobry den,
uz par dni ma trapila mikoza a svrbenie, doktor ma nemohol vziat lebo mal vsetky dni plne tak ma objednal az za tyzden. ja som to vsak nevydrzala a kupila som si canesten jednu tabletu, dala som si ju v utorok v noci a na druhy den v stredu som odpadla.doktor mi povedal ze som dehydrovana, nemohlo to byt aj z tej tabletky? odvtedy je mi totiz stale zle toci sa mi hlava a busi mi srdce vo stvrok som dostala este aj menzes...V nedelu (zajtra) mam zacat druhy mesiac brat antikoncepciu minerva nemoze to byt aj z toho? V pondelok idem svojej lekarke tak snad mi nejako pomoze....Mam pocit ze vobec neovladam sv oje telo mam tlak v ociach a z toho sa mi toci hlava citim sa strasne zvlastne hlavne neprejdem vela pesi lebo sa zacnem bat ze odpadnem a musim sa predychat a sadnut si...Moze to byt aj nieco psychicke?Alebo to sa len organizmus potrebuje zotavit z toho kolapsu? stale sa mi chce spat a musim vela pit. prosim pomozte...dakujem

miroslava_

Ahoj. Hlavne chod vela von, s niekym alebo sama. Aby si nedopadla ako ja - po takom podobnom kolapse som pol roka nevystrcila nohu z bytu - zo strachu, ze znovu odpadnem.
Drzim prsty, podla mna to bolo z horucavy, boli teraz teple dni.

cajik

canesten pokial viem je len vaginalna tableta ??? cize takto je to len lokalne liecivo.. cize urcite ziadny kolaps sposobit nemoze.. ved to je len krem v zhustenej forme.
skor z tej antikoncepcie.. alebo stres, dehydratacia.. a nepanikar zbytocne

jajka001_

precitaj si pribalovy letak k minerve aj canestenu. urcite tam mas neziaduce ucinky a aj to ze v pripade ich vyskytu mas prestat tieto lieky uzivat. pripadne ak ti je velmi zle, chod na pohotovost. moze to byt nieco ine, vaznejsie, nesuvisiace s minervou. ale v prvom rade si precitaj ten pribalovy letak, ci sa sa napriklad nahodou nepredavkovala canestenom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kolaps organizmu??? - Fórum - ZDRAVIE.sk