Manipulacia vo vztahu

Príspevok v téme: Manipulacia vo vztahu
AdamKrt

Myslite si, ze je nutne hrat pretvarku niekedy vo vztahu ? Mam niekedy pocit, ze cim viac sa clovek snazi urobit pre druheho, tym to ta osoba viac zneuziva a nevie ocenit, co clovek pre nu robi. Ked uz nestacia slova, vysvetlovanie a dana osoba jednoducho ignoruje nazory partnera a egoisticky presadzuje len tie svoje...

Mate s tym skusenosti ? Co pomaha ? Hrat sa na nedostupnejsieho, odplacat to rovnakym metrom ? Hovorim o situaciach, ked uz clovek skusal vela krat komunikovat, vela krat sa mu vselico naslubovalo a mnoho krat zase ignorovalo...

Mam taky pocit, ze cim sa clovek lepsie sprava, tak partnerke to sice vyhovuje, ale horsie pre neho... Potom existuju zase naopak vzorce spravania, ked partner je hajzel a partnerka na nom visi.

Je lepsie byt vo vztahu trochu hajzlom ?To si ludia nevedia vazit dobrych vlastnosti ? Ci nevedia vyrovnanie zit, ked im chyba adrenalin z hadok, alebo nevedia co od dobroty ?

Alebo je dobrak u zien povazovany za blba s ktorym si mozu kyvat...?

cajik

take reci som uz pocula :) o velkej laske... a zajde za roh a velka laska je fuc... dieta si radsej spravte az ked si budes uplne isty ;)

ja by som sa snazila to nejak vypatrat.. prisiel si ju uz niekedy pozriet len tak akoze "prekvapko" ? chod.. "prepadni ju".. ze si ju chcel prekvapit a dat jej pusu a tak..

AdamKrt

Jej dovody su iba vyhovorky ako:
- ona si este neni ista, neciti to tak. Pritom hovori kludne o buducnosti, ze ma velmi miluje, som laska jej zivota, najlepsie, co ju stretlo. I planujeme si dieta niekedy. Ale ked dojde na predstavenie rodinky, tak uz si neni zrazu ista... Ona nema ziadny dovod, alebo mozno skor nechce povedat pravy dovod...

AdamKrt

Ma exmanzela, rozvedena a ono je to este vseliak zamotane, co tu nebudem rozoberat. Isty si teda vobec niesom... Mam dovodne podozrenie, ci to netahaju este aj po rozvode nejak spolu. Ale tazko to dokazat. Ona sa od toho distancuje, ale to su len slova. Pravdu tazko zistit...

cajik

adam, ono to fakt vyzera ze ma este "iny zivot".....ako tu uz bolo spomenute :/.. byt na tvojom mieste si to radsej preverim. asi ma na to nejaky dovod, ked ta nechce predstavit svojej rodine. nechcem napisat, ze keby ta lubila tak to spravi (lebo je pravda ze by teoreticky mohla mat na to ine dovody), ale podla toho co tu pises, ako sa zatajuje, to nie je uplne košér. az to bije do oci..

titus.

AdamKrt: to co si napisal, tomu uplne nasvedcuje... niekedy mozno ti ludia blizko vidia menej ako ti nezaujati... v kazdom pripade, ty si to uvedomujes tiez... tak ti nerozumiem... toto zjavne vobec nefunguje... ty sa to snazis zachranovat, ale tiez to nejde... ona to vidi zrejme inak ako ty... a ty sa zbytocne trapis... neviem preco to robis... nechces si radsej najst niekoho s kym najdes viac porozumenia? ludi je na svete velmi vela...

AdamKrt

titus:

ved praveze ja mam ten isty dojem. Ze nieco taji. A preto chcem iste veci pohnut trochu, aby som vedel pravdu. Ona tvrdi, ze to neni pravda, ale uz tolko raz klamala, ze tazko jej uverit...

titus.

AdamKrt: ehm... sorry ale to co opisujes vypada ako keby zila este nejaky zivot, o ktorom ty nevies a sama nieje rozhodnuta, comu da prednost...