neznesitelne palenie po sexe...

Príspevok v téme: neznesitelne palenie po sexe...
kvetinocka

posledne dva mesiace citim neznesitelne palenie v posve potom co sa do mna partner urobi. Predtym som prekonala nejaky zapal, ale uz mi gynekologicka robila dvakrat testy na kvasinky a su negativne - cize som v poriadku... neviete mi poradit z coho to moze byt? bola som za gyndou ale ona mi povedala ze si mam davat nejaky upokojujuci lubrikant, ale ja som dost vlhka, az moc... zazil to uz niekto? zacala som aj brat novu HAK v tom obdobi a mam rozhadzany menstruacny cyklus moze to byt aj z toho?

zuk11

AdamKrt-ja sa liečim na alergiu ale na plesne,roztoče a prach,keď to priatel do mňa nepušťal tak som mala problémy tiež ale menej ale teraz by sme chceli babetko tak to skušame lenže ja mám každy mesiac problém,myslela som že to je mykoza ale keď vytery boli negatívne tak neviem čo si mám myslieť a ako sa toho mám zbaviť

AdamKrt

dokonca aj s prezervativom to moze palit. Viac, ci menej. Alergia na Latex, z ktoreho su normalne prezervativy, je tiez bezna. Vtedy treba hladat specialne kondomy bez Latexu.

AdamKrt

zuk11 - No, tak to by mohlo pana gynekologa napadnut, ze MAS ALERGIU na priatelov ejakulat. Konkretne to nebyva ani na ejakulat, ale na jeho zlozky. Ak si na nieco alergicka a on sa stravuje tak, ze v strave ma Tvoje alergeny, cast toho sa mu premietne aj do ejakulatu. Potom, co sa jeho semeno dostane do posvy, zacne alergicka reakca a Teba to zacne palit...

Skus sa poradit s gynekologom, ci alergologom. Idealne je, keby priatel do Teba neejakuloval, alebo nejedol to, na co si alergicka. To by chcelo alergicke vysetrenie.

Teoreticky, ale ozaj cisto teoreticky, keby si si dala nieco na zmiernenie alergickych reakcii, taky 1 - 2 dni vopred, napr. ZYRTEC, mohlo by to zmiernit ucinky. Ale to neni liecba, len potlacenie symptomov.

Odporucam alergologicke vysetrenie, aby si vedela presne, na co si alergicka a potom sa tomu mozete vyhybat.

zuk11

ja mám toto iste,keď sme použivali prezervatív tak menej ale bez tak častejšie a neviem sa toho zbaviť,ku gynekologovi chodím ako na hodiny klavíra ale on nevie z čoho to mám,všetky výtery boli negativne,používam len mastičku canesten ale to malo zaberá

LUTHER

Rýchla pomoc: Vo finclube kúpite oreganové kvapky CANDIMIS - užívajte 3 kvapky do vody ráno 20 min. pred jedlom a večer pred spaním. Zaručene likviduje kvasinky, plesne a pod.

Ivka 1

Palenie v posve moze mat suvis s typom hormonalnej antikoncepcie,mohlo sa zmenit pH posvy ,ktore reaguje na partnerove spermie a z toho to palenie a neprijemne pocity po pohl.styku. Je mozne,ze sliznica posvy zostala viacej citliva po zapalovom procese, vtedy sa tiez meni pH. Odporucam preliecit posvu aplikovanim aloe kremu v gelovej konzistencii , pred pohl. stykom a
sliznicu posvy preliecovat aspon mesiac aj pocas dni,kedy pohl.styk nemate.