Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem poradit :(

Príspevok v téme: potrebujem poradit :(
mandy1211

ahojte..potrebovala by som pomoct a poradit..som zufala a neviem čo mam spravit:( Tak s priatelom sme spolu 2 roky a a pred dvomi mesiacmi to začalo všetko upadat, kazdý den samé hádky, začal mi vyčítat ze sa stretávam častejsie s kamaratkami ako som sa stretávala, kontroloval ma na kazdom kroku, este dokonca aj jeho kamarati a tak som mu povedala že skusime si dat pauzu - nakoniec to dopadlo tak ze počas pauzy ma zacal kontrolovat este viac dokonca uz tak ze mi zacal hovoorit ze som s niekym iným pritom som doma, a dospelo to az k tomu ze mi zacal vykrikovat a nadavat ze som krava ze si ho nevázim, ze som nedospelá a tak.kontrola bola uz neznesitelna som mu musela hovorit uplne vsade kde som isla ked som nepovedala strasne mi vynadal :(..a z nicho nic len som chcela mat pauzu to je všetko..v zivote som ho nepodviedla, vychádzali sme super, lubili sme sa a zrazu toto...neviem ci mam zostat vo vztahu alebo sa rozíst ale uz som zufala a neviem co mam spravit, uz nedokázem prezívat také stresy :(.... teraz mam kamarata s kt. sa stretávame (nic spolu nemame)je nam spolu super, a potrebujem pomoct ja viem ze to vyznie hlupo ale potrebujem pomoct aj počut druhé nazory :(

cajik

no to je pekne ze ta lubi.. ale laska nestaci bohuzial :/.. na to aby boli dvaja stastni.. ked to nejde tak to nejde, a bolest pominie

mandy1211

ja som tolerovala az vela vecí, napr. ked chcel ist s kamaratmi von tak isiel, nic som mu nezakazovala, ale ked som isla ja tak to bolo len o tom ze mi stále volal kde som a čo robím, tajne mi chodieval na fb,čítal smsky a podobne. ja len nedokázem strpiet na nom to, že on nevie normálne reagovat on mi vzdy vykričí same nepríjemne veci a potom to lutuje... a ospravedlní sa mi, a zistí ze to bola jeho vina...a uz nedokazem tolerovat tie jeho výstupy..

nathália09

tiež som mala takého priateľa,kontroloval ma všade,aj poštu,aj maily,všetko-potom nastali nenormálne hádky,lebo mi napísal jeden kamarat,to bola náhoda....bola s toho velmi dlhá hádka-pritom on si písal sem tam s jednou z netu-tiež sa mi to nepáčilo,ale som to nechala tak.On môže a ja nie-prečo??Skoro sme sa rozišli,ale sme sa dohodli,že nikomu nebudeme už písať,a heslá na nate sme si pomenili.Už ma nekontroluje,je milý.A dohodli sme sa na nejakych veciach-a odvtedy mám kľud.Mali sme aj my poriadne rušno.

mandy1211

dakujem za radu, ja si to tiez myslim, len je to tazke lebo ho lubim aj on lubi mna to viem..on povedal ze to zmení to jeho správanie ale povedal to uz 3 x a zatial nevidím ziaden výsledok :(

LIA 81

Ahoj,viem,čo prežívaš,ale ak ti môžem poradit z vlastnej skúsenosti je lepšie vztah ukončiť skôr,pokial si nerozumiete,lebo čím dlhšie to budete natahovat,tym tych stresov bude viac a viac,rozchod bude ovela tažší.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem poradit :( - Fórum - ZDRAVIE.sk