Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozvedeny priatel a jeho syn

Príspevok v téme: rozvedeny priatel a jeho syn
Drobcek007

Ahojte.Môj priateľ je už roky rozvedený, ale 2 roky spolu nežijú a má 10 ročného syna. Som s nim necelé 2 roky(rok a trištvrte). Kedysi ma chcel so synom zoznámiť, ale potom sa nič nedialo. Mám pocit, že ma s ním ani nechce zoznámiť..nemusí mu rovno povedať, že som jeho priateľka. Neviete mi niekto poradiť ako vyriešiť túto situáciu? Alebo aspoň dôvod prečo? Viem, že sa bojí jeho reakcie, ale veď keď budem jeho synovi vadiť, tak sa s ním nemusím stretávať.

mamenita

rok a 3/4 chodenia je dlho a aj keď deti sú citlivé na nových partnerov rodičov raz ťa predstaviť musí a podľa mňa už teraz to dosť dlho trvá...

janka24

Musiš sa aj spýtat jeho ako to má s Vami fungogat ,ked tam bude bývat..to je skor už medzi vami táto otázka a otázka syna, už vieš...rešpektovat.Časom sa uvidí.

Drobcek007

No ja viem, že je to o nom a jeho synovi, ale on ide bývať k nej do domu, kým ona bude preč a odchádza až v auguste...som myslela, že aspoň raz za čas by sme sa mohli stretnúť aj s priateľmi, aby to nebolo také okaté. Neviem čo robiť..myslíte, že to nie je dobrý nápad?

janka24

podla mna to nie je vyhováranie.To som usudila z tvojho posledného príspevku. Ona odchádza a deita to tažko znáša a ešte fakt,že si musí zvykat bávat u otca a bum ešte aj priatelka?:-) prepač,ale deti su také vnímavé,žeby mu to nemsuelo prospiet v psychike.
Moj manžel je dva mesiace v Anlgicku má sa vratiti o dalšie dva mesiace.Mladší syn je z toho upne hotový.Prečo išiel preč, prečo nemože byt tu a kedy sa vráti ..podla mna je to tažké a ja tvojoh priatela chapem.Zaleži mu na synovi a jeho pocitoch.To nie je o vašom vztahu,ale on nom a jeho synovi.A ty bud trpezlivá...

Drobcek007

Veď práve, že neviem čo si mám o tom myslieť. Keď som mu to naznačila, tak zas začal hovoriť, že ona odíde a jeho syn bude mať zas šok pretože je na ňu navyknutý atď. Teraz neviem či sa vyhovára alebo je to vážne tak..Neviem čo ďalej.

kajka01

aha tak to je uz zase trosku ina situacia ked sa ma onho starat a byt s nim stale...
uvidis...povedal ti ze ked teraz este chodi do skoly tak nie...skolsky rok sa konci za dva tyzdne tak mu mozes znova naznacit ze uz su prazdniny podobne...lebo ak ma byt s malym stale a teba takto oddelovat to tiez nie je bohvie co-potom sa zda akokeby ta nebral vazne

Drobcek007

No áno, ale mňa skôr hnevá to, že to ani neskúsil...a teraz to vyzerá tak, že sa bude o neho starať, pretože jeho ex má isť pracovať do zahraničia.

kajka01

tak ho do toho netlac...sam ti teda povedal ze este nie ..zda sa mu to zrejme skoro a je jedno akou foromou aj keby povedal ze je to len kamoska -no deti su velmi vnimave takze predsa len by mohlo vicitit, ze si na miesto jeho mamy a podobne.
sama si napisala ze by si respektovala keby si sa s malym nestretavala (z nejakeho dovodu ak by ta maly neprial)...tak to teraz tak aj ber ze sa s nim este stretavat nebudes...

AdamKrt

Ja mam ten isty problem s priatelkou. Tiez ju nemozem donutit k tomu, aby ma predstavila detom a to sme spolu skoro 1 rok aj tristvrte.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozvedeny priatel a jeho syn - Fórum - ZDRAVIE.sk