Kosti

Príspevok v téme: Kosti
gloso

Mam menší problem potreboval by som aby ste mi pomohli.Som chalan mam 16 rokov a mam problem z nohami a predlaktim...ked beham tak ma trochu bolia predkolenia(píšťala).Minule ked ma kopol do nohy kamoš pri futbale tak som myslel,že zomriem.Predlaktie ma bolí ked cvičím biceps,niekedy musim prestať lebo citim velku bolesť..Dufam že to neni osteropoza,,nesedi mi to pijem vela mlieka,jem vela mliečnych vyrobkov atd...
kto by mi vedel pomocť tak nech mi tu odpíše budem velmi vdačný.

PAX

Nechapem načo berieš v 16-tich a vobec tie synteticke proteiny, same emulgatory, chemia nič viac, keby si šiel teraz na krvny obraz určite by si mal zvyšenu hladinu bielkovin čo nie je dobre kedže som ju mal aj ja ked som pred mesiacom bol na krv a to som nebral ani neberiem žiadne vyživove doplnky na rast svalov, uplne ti stači jesť normalnu stravu ako su vajcia a výrobky z nich ktore su bohate na bielkoviny, piť veľa mlieka koli vapniku a neviem či je to pravda ale počul som aj že mliečne vyrobky ničia antioxidanty takže jedz aj veľa ovocia a zeleniny ktore posobia v tele ako antioxidanty a detoxikuju organizmus

Gregory House

Inak protein obsahuje fosfaty, ktore odburavaju vapnik, odporucom ho tak na mesiac vysadit, ci sa to zlepsi

Gregory House

Inak protein obsahuje fosfaty, ktore odburavaju vapnik, odporucom ho tak na mesiac vysadit, ci sa to zlepsi

Gregory House

Chod za lekarom, nech Ti urobi CT s vysetrenim hustoty kosti..aj ked si myslim, ze by Ta boleli aj ine, ale niekedy sa to prejavy iba pri zatazi

PAX

A pravdu može mať aj Gregory, stači ak si sa kupal v studenej vode alebo chodil po vonku na ľahko oblečeni ked bolo chladno ľahko si ich mohol prechladiť