Chcem to zmenit!

Príspevok v téme: Chcem to zmenit!
Dark_Hole

Da sa podla vas este zmenit, ked ste vsetko spackali??? Daju sa napravit znicene vztahy, reputacia v skole, rodinne vztahy, da sa este zachranit vobec nieco ak ste pokazili vazne vsetko, co ste mohli??? Lebo ja by som to vazne chcela vsetko zmenit, ibaze neviem, ci sa to este vazne neda...Poradte niekto ako sa da poskladat rozbity zivot

mate59

presne vieš, čo si robila zle.Ak si sa zobudila,odpros rodičov,ospravedlň sa profákom a kamarátom a môžeš začať znova budovať.

Dark_Hole

Noo takze tak v skratke co sa po...: Skola...znamky som si pokaslala, blicovala som, zlomila doveru profakov, pokaslala vztahy so spoluziakmi, ktori ma teraz maju za vybusnu, naladovu, kravu, pokaslala vztahy s kamaratmi, ktori mi povedala, ze si mam zacat riesit svoje problemy sama, pokasala vztahy s mamou, ktora do mna stale tlce ze sa mam zobudit, pokaslala som si to na kruzkoch, ktore ma bavili, ale zacala som ich flakat, pokasala som si asi aj svoje zdravie , bo som akosi rada miesala alkohol+lieky,...skratka kamosi, skola, rodina, zdravie a koniec koncov aj vlastna sebaucta...to cele padlo...taq to sa bude asi sakra tazko davat dokopy...

mate59

dá sa zmeniť,len vieš ako to býva, niečo buduješ veľmi pracne a dlho a potom sa to jedným kiksom rozbije.To trvá malú chvíľku.A musíš začať od začiatku a budovať znova dôveru je stokrát ťažšie ako predtým.Pamataj, že síce odpustia, ale nezabudnú.Treba trpezlivosť a veľkú snahu,tak buduj,držím palce.

mamenita

to je tazko radit ked clovek nevie co konkretne sa pokakalo..ale samozrejme, ze napravit sa da postupne vsetkoo ;-)