Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojnicka fakulta

0vecka

akoze vravia niektori ze to bolo tazke ale mne zase tie dva predmety uplne perfektne idu spravil som n aprvy krat na A alebo B vsetky matiky a fyziky co tam boli.... ono celkovo to nieje nic nezvladnutelne v podstate na matike sme nemuseli vediet moc teoriu hlavne pocitat priklady a ak mas niekoho kto by ti popripade pomohol tak preratas priklady a nemozes mat problem... fyzika bol trosku problem tam tomu trebalo aj rozumiet a podaktori opakovali aj 14 krat kazdopadne ak to nebudes flakat a si aspon priemerne inteligentny tak na to E to musis dat :)

0vecka

no nevim celkovo to neni tazke ja som studoval automobili na bakalarskom studiu a teraz som zmenil specializaciu na inzinierskom ....

celkovo sa obccas najde nejaky zasadovy typek ale vecsina skusok byva v aule kde to ti menej nadani alebo lenivi opisu....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojnicka fakulta - Fórum - ZDRAVIE.sk