Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné - Eryfluid

Misik

Dobry den prajem, dnes mi doktorka predpisala Eryfluid na akne na chrbte, dekolte a ramenach. Viete mi niekto povedat, ci si pri pouzivani mozem dat pivo? Kedze je to antibiotikum. No nikde v pribalovom letaku nepisu, co mozem a co nie. Dakujem! M.

ZoeNikaa

ahoj ano ja som ho mala aj ho mam ... je vyborny pomaha ... ja to tak pouzivam umyjem si tvar studenou vodom potom si ju vytrem dosucha a zoberem si usatko namocim a na akne si dam nie po celej tvari...

akneNOproble

Čo tak skúsiť prírodnú liečbu akné, ktorá nepoužíva chemické látky, ale prírodné, nespracované oleje. Tie pokožka príjme bez problémov a fungujú o 100% viac ako lieky, alebo krycia kozmetika. -odkaz odstránený- stačí len pohľadať na googli :)

csongaerika

dobry vecer!dostala som vysoke davky medrolu z coho mi vybudli vyrazky.vypisali mi erufluid co mi po dvoch dni srvbelo a palilo a mala som cervenu kozu po natierani.co mam robit?mam prestat?

pe84

aj mne ho predpisovali, ked som bola v puberte, velmi mi pomahal, mala som po nom lepsiu plet, je len na predpis a treba davat pozor, rano ho treba umyt a nesmie sa s nim na slnko

adrianamarti

Dobý deň,eryfluid je podľa mňa super len mám taký problém červená mi pleť po natretí. Mám prestať ale stále natierať som z toho zmätená:/ čo mám robiť?

SIMA12345678

dobry den chcela by som sa opitat chcela by som si kupit eryfluid nemam nejake velke vyrazky ja mam skor mensie a viac tvoria sa mi na licach cele menej na nose a brade... a bojim sa ze ci sa mi nahodou nezhorsi stav pleti ked to nemam odporucene kožnou.. lebo ta mi vzdy povie iba to ze sa s tym neda nic robiť a ze mam obmedzit cokoladu a orechy... dakujem za odpoved

1. ella

No veď o tom som písala, celú tvár som si natrela kúskom vaty na tyčinke a pomohlo, aj eryfluid dlho vydržal a nemusela som čakať dlhú radu u kožnej, aspoň u nás je tam nával vždy!

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Eryfluid - Fórum - ZDRAVIE.sk