Akné - Eryfluid

pleť

ahojte chcem sa opýtať... Po doužívaní Eryfluidu či ostane pleť navždy taká ako pri užívaní, alebo sa to vráti do starých koľají... Ako to bolo u vás? (mám aj Duac gel)

tpch

Marien, to mas poriadne sprostu dermatologicku. Zineryt aj Eryfluid obsahuju oba antibiotikum erytromycin a je uplne zbytocne pouzivat ich sucasne.

Marien

Ahojte :) Potrebujem poradit, kožná mi predpisala použivať 2x denne eryfluid a zinerid. Neviem čo použiť ako prvé. Neviem v akom poradi to ide... dakujem :)

BBella

od koznej mam predpisane eryfluid a aj duac gel, nepouzivam ich kazdy den, ale raz do tyzdna isto, alebo ked sa mi trosku zhorsi plet bud vykyvmi pocasia, alebo dacim co som pojedla:) alebo proste hormony,...pochvalujem si jedno aj druhe. som rada, ze som isla prave k tej koznej, ktora na mna pozrela a hned vela co je vo veci a este mi odporucala La Rocher posay effaclar - -odkaz odstránený- velmi si to pochvalujem sprvu som to pouzivala kazdy vecer po odliceni, teraz menej. vsetko je na mastnu plet, vdaka comu sa tvorili vyrazky...okrem ineho

Deee

Eryfluid je antibiotikum ešte k tomu priamo na koži, na slnko by som s tým nesla, mnohe antibiotika sú fototoxicke a môžu sa vytvoriť pigmentove skvrny

Kajka234

mne tiez doktorka predpisala eryfluid na den a duac gel na noc a pomohlo mi to dost no na zaciaku to nepomohlo uplne tak mi dala este nejake tabletky tusim ze dalacin sa volali a potom som uz mala uplne cistu plet. neviete niekto ci to musim pouzivat stale kazdy jeden den aj ked uz nemam vyrazky?? lebo nejaky cas som nemala vyrazky tak som si to nedavala ale oni sa mi teraz vratili :/ tak si to davam znova ale nepomaha az tak ako by som chcela ....

joni_

ahoj, mozete mi poradit ako spravne pouzivat eryfluid v kombinacii s Excipial U Lipolotio? Zabudla som ako mi to doktorka vravela. Eryfluid na trup vecer a U lipoloto neviem ako s tym kombinovat, kedy je ho najlepsie pouzivat? Moze sa po pouziti tychto pripravkov ist na slnko? dik

simka111

Mne eryfluid veľmi pomohol..mala som veľmi zlu pleť a naozaj sa mi zlepšila.. na začiatku ma trocha pálila tvár ale z toho všetkeho čo som mala od kožnej cez zinerit, duac gel,aknemicin je erifluid najlepší..teda aspon pre mňa :D

alibi

no ja som pouzivala eryfluid je to vlastne vodicka ktora ma odstranit jazvy po vyrazkach.Mne velmi nepomohol predtym som pouzivala zineryt asi 4 mesiace ten mi pomohol ale teraz mam zase vyrazky.Preto som si objednala od Himalaya Herbals krem na vyrazky stoji aj s postovnym okolo 9eur tak uvidim v stvrtok mi ma prist potom vam napisem akko tak ahojte a drzte mi palce