Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Essence-spiraly, tiene a lesky, opalti sa kupit?

invisible

Ja som skúšala vlastne ten balzam s leskom. Ale funkciu balzamu neplní a lesk vydrží krátko. A ostatné neviem... Mám od nich akurát tak ceruzku na oči a lak ešte. Ale ten lak ma sklamal, aj keď tu boli dobré ohlasy na neho.

nefertiti22

aj ten XXL shine?..na prvy pohlad vyzera velmi dobre...a peknu farbu som si vybrala
a z tienov by som chcela biely s trblietkami na rozziarenie oci...len ci aj farbi na bielo..
a maskaru ste ktoru yvskusali?..lebo v DM som videla tu multiaction...ruzovu a zelenu s false lashes efektom....z ruzovej maju vela, zo zelenej mali iba 2...ale tu na fore som citala chvaly an ruzovu, tak teraz neviem, ze ktora je dobra?

ivisible

A zabudla som... Mám tie lesky na pery s vôňou, sú fajn, ale zdajú sa mi príliš tekuté a nevydržia dlho na perách. Ale to je iba môj názor...

............

ja som mala tie trblietave a je fakt ten vrch ta ocari lebo je to fakt velmi trblietave ale ked sa ta vrstva minie uz to take nie je..ako myslim ze tam ostali este trblietky ale nebolo to take ako na zaciatku :(:(:(:(

Hanii

ja som si kupila essence smokey eyes tiene, taky hnedy set a cierny, polka je kremova a polka pudrova a neneviem si ich vynachvalit:) Trblietaku sa cele, aj pod vrchnou vrstvou a urobia dokonale oci, tou kremovou castou si robim "linku" a pudrovou to rozotriem do stratena a vyzera to skvelo. Takze tieto ocne tiene urcite odporucam:)

Martinka2

vsimla som si ich očne tiene a niektore majú na vrchu trblietky...nevie mi niekto povedat ci tie trblietky su iba navrchu alebo v celom obsahu mam totiz zlu skusenost s Rimmelom, ktory bol krasny metalicky strieborny a az doma som zistila ze pod vrstvou trblietaveho prasku je obycajny takmer nefarbiaci ocny tien ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.