Na velkosti penisu velmi zalezi

Príspevok v téme: Na velkosti penisu velmi zalezi
ZENA´´

Ako zistim kedy prezila baba orgazmus pri milovani
Autor: Edita
Dátum: 18.06.2010, 13:09:54

Pre xx: ten dobrý pocit čo prežívaš v posteli nie je orgazmus. Ja som dlhé roky mala podobný problém ako Simona. Už, už to malo byť a potom taký slabučký a veľmi krátky pocit uspokojenia a nič. Myslela som, že to je všetko.

Potom som sa zoznámila s novým kolegom (to som už mala 45 r.), boli sme si sympatickí od prvého momentu. Dosť dlho sme sa okukávali a keď to konečne prišlo, tak tam boli sťahy, že sme to cítili obaja. Po čase (dvoch rokoch) vzťah s kolegom skončil, zostali sme priatelia, ale zúžitkovala som skúsenosť s ním aj v manželstve. Musím podotknúť, že milenec bol dobre vybavený a to pozitívne stimulovalo moje pocity.

Zhrnutie: Chlapi sa urobia v akejkoľvek a môže to aj predstierať. My ženy sme náročnejšie, nie každý svojim vybavením nás môže uspokojiť.

AdamKrt

otazkanakrta:

uplne suhlasim, ze su aj dolezitejsie zalezitosti. Skus vsak povedat, partnerovi, ci partnerke, zeby nic nebolo... :)

Su rozne pohlady na sex/milovanie. Napr. niekto si to viac vychutnava. Alebo si moze vychutnavat, nie prijmanie, ale davanie, uspokojenie partnera, partnerky. Ja si viac vychutnavam tu druhu varianu /vo vacsej miere/, pretoze sa mi paci viac davat, ako brat.

AdamKrt

otazkanakrta:

to bola otazka, ci konstatovanie ? :)

Len o milovani otvorene hovorim, to je vsetko.

Vela ludi sa miluje, ci veselo sexuje, ale maju problem o tom hovorit. Robit to vsak neni problem.

Mimochodom vcasna reakcia po mesiaci.... :)

otazkanakrta

Adam krt...
už by si sa nemusel vyťahovať s tým

,,16-18 cm malo, co je mimochodom statisticky nadpriemer, tak je to tvoj problem, ked ti vyhovuje konska \\\"klobasa\\\". Mne osobne sa to zda take akurat. Niekedy mozno aj pridlhe, kedze nemozem ist pri niektorych poziciach poriadne na doraz bez toho, aby som si nemusel davat pozor na to, ci to nebude boliet priatelku ;-),,

Ako to ako obrábaš svoju priateľku nemusí vedieť celý svet a aký si ,,úžasný,,

si myslím že sú aj dolezitejšie veci vo vzťahu ako sex

otazkanakrta

Adam krt...
už by si sa nemusel vyťahovať s tým

,,16-18 cm malo, co je mimochodom statisticky nadpriemer, tak je to tvoj problem, ked ti vyhovuje konska \"klobasa\". Mne osobne sa to zda take akurat. Niekedy mozno aj pridlhe, kedze nemozem ist pri niektorych poziciach poriadne na doraz bez toho, aby som si nemusel davat pozor na to, ci to nebude boliet priatelku ;-),,

Ako to ako obrábaš svoju priateľku nemusí vedieť celý svet a aký si ,,úžasný,,

si myslím že sú aj dolezitejšie veci vo vzťahu ako sex

hassy

25. al eja nikoho neurazam, ja len hovorim ze mne maly penis nestaci...a vaginu mam normalnu, nie je velka... kolko ludi-tolko chuti :)

25

hassy,ja som tam nenapisal vytahanu,ale velku.pisal som vseobecne a nielen o tebe.nech ju ma kazda aku chce.podla toho co sa tu pise zeny s mensimi vaginami maju sancu u kazdeho chlapa ale zeny s velkymi asi nie.tvrdim jedno,NIEJE to len o velkosti.
na co som hlavne narazal,ze rovnako zeny ako aj chlapi si narazaju to''ego''.ale naco to je dobre?ak chces chlapovi narazit ego staci ked mu povies ze je skaredy.a zene tak isto.o co tu vlastne bojujete?kto napise vacsiu chujovinu aby urazil opacne pohlavie?
podakujme sa tomu idiotovy co zacal tuto temu.ale aj tak,cakal by som tu ine reakcie hlavne od zien.

........

kto? kde? ...nadpriemer? vrrrr
...aaaale to je len problem s vlastnou hodnotou ktora vedie k rozvoju narcistickej poruchy osobnosti teda potreba neeeekonecneho obdivu

mary-anne

adam, ešte ak raz napíšeš, že si nadpriemer, asi sa picnem (sranda)! :DD sa rád chváliš , že?
v každom príspevku si to napísal :DD
no a tak trošku si zdvíhaš sebavedomie tými 1-2cm "nadpriemeru" :))
( a "ženu" to aj tak nezaujíma :)) )
no a k téme? presne, ako tu už bolo písané, každej vyhovuje iný .. ale musím povedať, že velmi velký nie je pre mna, ani ako velmi malý :))
ale tak chlap nemôže za to, s akým sa narodí a isto, ked si s ním budem rozumieť, tak sa s ním nerozídem práve pre to, ak má malého :)))

hassy

25 - ja teda roztahana nie som, a nemam ani siroku vaginu ;) a myslim ze zena vie asi lepsie ze aky penis jej vyhovuje ako muz...mna osobne maly penis neuspokoji, ale zase nepotrebujem extremy...proste slusny priemer...