Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Na velkosti penisu velmi zalezi

Príspevok v téme: Na velkosti penisu velmi zalezi
ZENA´´

Ako zistim kedy prezila baba orgazmus pri milovani
Autor: Edita
Dátum: 18.06.2010, 13:09:54

Pre xx: ten dobrý pocit čo prežívaš v posteli nie je orgazmus. Ja som dlhé roky mala podobný problém ako Simona. Už, už to malo byť a potom taký slabučký a veľmi krátky pocit uspokojenia a nič. Myslela som, že to je všetko.

Potom som sa zoznámila s novým kolegom (to som už mala 45 r.), boli sme si sympatickí od prvého momentu. Dosť dlho sme sa okukávali a keď to konečne prišlo, tak tam boli sťahy, že sme to cítili obaja. Po čase (dvoch rokoch) vzťah s kolegom skončil, zostali sme priatelia, ale zúžitkovala som skúsenosť s ním aj v manželstve. Musím podotknúť, že milenec bol dobre vybavený a to pozitívne stimulovalo moje pocity.

Zhrnutie: Chlapi sa urobia v akejkoľvek a môže to aj predstierať. My ženy sme náročnejšie, nie každý svojim vybavením nás môže uspokojiť.

AdamKrt

Na zaklade coho predpokladas, ze muz, co na to reaguje musi mat zakonite maly penis ? Mam nieco nad priemer a priatelka sa na to nikdy nestazovala.

Nakoniec urobit kvalitne zenu, ktora ma aj vytahanu a velku vaginu neni taky problem. Staci jej urobit fisting...

To by ju musela mat taku, ze by sa v nej dalo oboma rukami tlieskat, aby sa pritom neurobila... :-D

niekto

Zena ja problem s tym nemam ja som dobre vybaveny

ale plati jedno ked ze zena moc siroka ani slon ju neuspokoji nie este priemer alebo podpriemer .....

ZENA´´

presne to bol zamer mojej prace zistit , ci muzov trapi a su flustrovani zo svojich prirodzeni a je fakt , ze ich komplex ich dokaze vytocit do neprijemnych vulgarnych reakcii, z coho vyplyva , ze ich malost ich velmi trapi a ich reacie su dokazom ich zakomplexovanosti ...

25

prestante tu pouzivat pojem ''muzske ego''.je to jediny odborny vyraz ktory viete?tak ked uz chcete ten vyraz pouzivat tak si aspon nastudujte co vlastne znamena.zeny by mali trochu hamovat pretoze oni maju zase zenske ego a to sa nelisi od muzskeho.takze ked vas priroda obdarila velkou vaginou,tak sa vyhovarate na male vtaky.to len preto aby neutrpelo zenske ego.

hassy

no ja som toho nazoru ze vetu " aj maly penis dokaze narobit velke divy" si vymysleli chlapi ktorym priroda toho vela nenadelila aby utesili svoje ego. chlapec sa moze snazit kolko chce, ale ak ma medzi nohami nieco o rozmeroch max 10cm, ani Houdiny z toho nic extra nevykuzli...:)

AdamKrt

ZENA: vrat sa na zakladnu skolu a skus si opakovat ucivo piateho rocnika zakladnej skoly... Nikde nehovorim o nicom nadmernom. Ale o statisticky nadpriemernom. Zda sa, ze sa niekto v skole moc neucil... ;-)

Chudatko - ty cakas s vytahanou buchtou na muza s penisom kona, kym iny si so standarnym vybavenim uziva a jeho priatelka si v orgazmoch strieka o 106... ;-) Snivaj dalej o tom, ze velkost je vsetko... ;-)

Naviac podla teba je asi cle vychodne ucenie ako Kamasutra a Tantra len splet vymyslov a mozno by si mala cestovat po svete a sirit im tam svoj uzasny objav... :)

ZENA´´

fajn Adam Trt , jaj pardon Krt , nejdem ti brat tvoju utkvelu predstavu o tvojom 16cm nadmernom muzstve ...hahaha

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Na velkosti penisu velmi zalezi - Fórum - ZDRAVIE.sk