Na velkosti penisu velmi zalezi

Príspevok v téme: Na velkosti penisu velmi zalezi
ZENA´´

Ako zistim kedy prezila baba orgazmus pri milovani
Autor: Edita
Dátum: 18.06.2010, 13:09:54

Pre xx: ten dobrý pocit čo prežívaš v posteli nie je orgazmus. Ja som dlhé roky mala podobný problém ako Simona. Už, už to malo byť a potom taký slabučký a veľmi krátky pocit uspokojenia a nič. Myslela som, že to je všetko.

Potom som sa zoznámila s novým kolegom (to som už mala 45 r.), boli sme si sympatickí od prvého momentu. Dosť dlho sme sa okukávali a keď to konečne prišlo, tak tam boli sťahy, že sme to cítili obaja. Po čase (dvoch rokoch) vzťah s kolegom skončil, zostali sme priatelia, ale zúžitkovala som skúsenosť s ním aj v manželstve. Musím podotknúť, že milenec bol dobre vybavený a to pozitívne stimulovalo moje pocity.

Zhrnutie: Chlapi sa urobia v akejkoľvek a môže to aj predstierať. My ženy sme náročnejšie, nie každý svojim vybavením nás môže uspokojiť.

lioness_01

:D aha, raz dospeje a zistíme, že život je o "veľkých kláckoch" :D :D ??? tak si to myslela ? :D ja si myslím, že je veľmi smutné, že žena v tvojom veku si myslí, že život je o sexe a veľkých vtákoch...

ZENA´´

nic ste nepochopili , pekny den vam prajem do materskej skolky , raz dospejete a uvidite o com ten svet je .... baj , skoda pisat

lioness_01

ZENA, ja si skôr myslím, že tvoje vyjadrovanie a fakt, že si podviedla manžela len kvôli sexu hovorí o tvojom veľmi nízkom IQ a nikto by sa tu radšej s tebou ani nemal baviť, lebo ty to i tak svojim kuracím mozočkom nedokážeš pochopiť, ja len dúfam, že nemáš deti...

ZENA´´

TVOJ POSLEDNY PRISPEVOK UPNE VYSTIHOL TVOJU UROVEN A IQ , prajem ti pekny den , nalepsie sa je povzniest nad takou ubohostou

isabella

btw, my mlade nemozeme za to, ze ty nevies co su to kegelove cviky a mas p..u roztahanu jak letisko, ze ti uz ani normalny penis nestaci

ZENA´´

ale to som ja len odkopirovaa vyrok inej zeny s ktorym sa plne stotoznujem a priklanam sa k jej nazoru a chcela som poukazat na to ze velky je naozaj nalepsi , tak naco tolko jedlivosti a vulgarizmu isabel

Uzlik236

drahá "čajočka "a ty u koho do p.... posielaš.....zato,že ty si taká nenáročná a stačí ti len " polmetrový klacek" ku štastiu tak by si si mohla uvedomiť,že každej žene vyhovuje niečo iné ..

isabella

nuz, kazdeho osobny nazor, ale mne je nazor zeny, ktora podjebava manzela ukradnuty, pre mna su to len chudery a zvlastne je, ze si zistila, ze uz aj s manzelom je to lepsie... hlavne, ze hlasas, ze to nie je o technike, series si do huby moja...

ZENA´´

cajocky chodte do prdele s vasimi vasnami a technikami , a inymi blabla blbostami , postupom casu ako vam budu roky pribudat zistite , ze aj tak je PORIADNY KLACEK najlesi , zatial len mudrujte ....