o co jej ide?:((( je lezba?

Príspevok v téme: o co jej ide?:((( je lezba?
:(ttttt

ahojte. prosim o radu. neviem co sa deje s mojou priatelkou ale pyta sa ma debiliny ci by mi vadilo kebyze sa bozkava alebo sexuje s nejakou zenou. nehovori to stylom ze to chce urobit ale ze by to kludne urobila ze je to pre nu v celku normalne. ja som zasadne proti ze by mi to vadilo a vzdy ma to podrazdi a poviem jej ci by sa jej pacilo kebyze to robim s chlapmi..fuuj!!..viem ze so zenskymi je to inak ale myslim ze sex je nieco intimne a patri do vztahu a ne len tak. neviem o co jej ide. a potom mi povie ze podla nej by som jej to i tak odpustil. ako fakt nechapem. ale pritom sa lubime!! ale toto by mi velmi vadilo, bojim sa ze to neostane len pri nazoroch ale postupni pri cinoch. poradte mi, je este mlada alebo ako?:((( thanx lot

x.x

Noo poprawdde ja som sa bozkáwala s babou lepsie powedane s mojou naj kamoskou a ako sme boli s partiou wonku a sme pili na kamaratowe narodky..taq to islo..a normálne ked sa ma na druhý den pýtal priatel..ako som sa mala atd..Taq som mu hned newahaala ani nehanbila powedat,ze som sa bozkáwala s babou.Podla mma hned baba co sa raz bozkawala s babou ci howori o taqých weciach ci by sa jej nepácilo napr. sex s babou..nemusi byt bisexualka.A moj chalan sa nadtým len zasmial a powedal,ze wy teda robite blbosti :D:D stane sa noo ;)

ja_ja_ja

a ake je to u vas zo sexom?
lebo ak vsetko klape, a ma orgazmus a je spokojna, tak naozaj asi o nic nejde...
ale pokial ju nedokazes uspokojit, tak to asi chcela hladat inde...... a pokial sa snazis ako len vies a nevies ju urobit, a ona ti este k tomu vsetkemu rozprava o dievcatach, tak moze byt aj to, ze nie je bi, ale rovno lesba......

123456

ja atk dost casto s kamoskou drazdim svojho a ona svojho chalana poom sa obidvaja tak rozculuju ale ide iba o srandu aj ked nas uz napodlo ze by sme sa skusili spolu bozkavat ale nestalo sa to a nai sa to nestane ide len o mensie drazdenie aspon u nas je to tak.podla mna by si sa nemal bat !!!!

lola3

noo ja keby som take nieco rozpravala mojmu chlapcovi...ze by sa mi to pacilo so zenou tak by sa ma isto opytal ci sa moze pozerat:Dtak ale k tvojmu problemu...co ja viem podla mna to je celkom normalne ze na take nieco mysli..nemusi byt hned bisexualka...nechce iba nieco take ze urobit nejaku zabavu pre chlapcov...ze by sa zacala vyzliekat s kamosku a tak v podnapitom stave pred chalanmi...mozno sa rada predvadza

gomez

jediná možnosť ako zistiť že čo sa deje je, že jej na to povieš "dobre". Aspoň budeš vedieť na čom si. Vedľajší produkt môže byť ten, že sa aj pripojíš:)

beva

To nemusi nič znamenať. Veľa báb na to myslí a nerobilo by im problém vyskúšať niečo také. Na jednej strane to môže naznačovať, že by to rada urobila, aby spestrila váš sexuálny život - teda by to robila pre Teba a na druhej strane to môže znamenať, že je bisexuálna a niečo také ju veľmi láka. Skús sa s ňou o tom úprimne porozprávať a až potom si z toho rob nejaké závery, hm?