Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starsi muž - mladšia žena - vztah

Cindy35

podla mna je to ok, kazdy nech robi co mu vyhovuje.
ale ta mlada zena by si mala uvedomit, ze ak sa zrazu v 40tke zobudi, ze najlepsie roky premarnila so starcom, tak potom jej to moze dojst fest luto

Irenka000

Podla psychologov je normalny rozdiel jednej generacie co je 15r. a je jedno kto je mladsi a kto starsi. Tu zalezi od ludi, tazko povedat a vyjadrit sa k teme... je to velmi individualna vec ktora sa neda zovseobecnit, kazdy z nas vyzera inak a aj vyspievǎ inak (pomalsie, rychlejsie) Moj dobry kamarat 41r. zije s 23r. su spolu 3r. a maju sa velmi velmi radi, aj ked on vyzera na svoj vek uz horsie (vyzera na 50 - kila pridavaju na veku)
Ale fakt to zalezi len o KONKRERNYCH tych dvoch osob co su zac. Tu som niekde citala ze 40r. chodi unaveny z prace.... no ja poznam 21r. ktory tiez chodi unaveny z prace... :) nieje to o veku ale o vnutornej pohode, ci fyzickemu zdraviu...

wtfffff33

odi et amo

blbost. to ze si si vybrala blbca o 4 roky starsieho este neznamena ze o 9 rokov starsi nebude blbec nie ?

to ze si zufala z prispevku az citit na tisice kilometrov, pretoze logicky, keby ten tvoj manzel nasiel o 9 rokov mladsiu ako je on, uz by bol LEPSI?

chapes aky totalny nezmysel si nacarbala ?

odi et amo

Ja žijem v manželstve s o 4roky starším mužom už 20 rokov a vôbec si nerozumieme. On chce niečo úplne iné ako ja a jeho hodnotový rebríček ma postavil do roviny manželky a matky. Nedokáže ma pochopiť a na všetko je veľmi upätý. Teraz sa naše manželstvo začalo rúcať a do môjho života v tento moment vstúpil muž starší o 12 rokov. Prežívame neskutočné partnerstvo. Doplňame sa, chápe moje požiadavky a podporuje ma vo všetkom čo som kedy chcela dosiahnuť.
Vyzerá na svoj vek 50 rokov veľmi dobre ale čo je podstatnejšie, on aj citovo, aj rozumovo môže konkurovať kde ktorému mladšiemu chlapovi. Takže neviem aké to bude neskôr, ale áno takýto vzťah je pre mňa naplňujúci. Ak partneri vedia čo od seba očakávajú. Chlap by mal byť starší aspoň o tých 9 rokov.

bez_S

Dadana: sranduješ...svadba , deti? 15 ročná? a ten tvoj "priateľ" je na hlavu tiež.Sorry za výraz , ale je to tak. Ty máš mať iné starosti , než flákať sa s chalanmi...a ešte s 30 ročnými...

Dadana

Truffla viem o čom hovoríš :-).
Mám 15 a na mňa sú momentálni tínedžeri príliš detinskí a nevyspelí.

Našla som si priateľa vo veku 28 rokov a musím povedať, že si spolu rozumieme. Obaja sa navzájom rešpektujeme a sme si vedomí nášho 13 ročného rozdielu. Napriek tomu sa ľúbime a povahovo si sadneme. Uvidím ako sa bude všetko vyvíjať...sama som zvedavá.
Mala som vážnejší vzťah so 16 ročným v 14 ale stroskotal vďaka obrovskému klamstvu, do ktorého viac a viac prikladal, bil ma, fajčil... . Bolo to neznesitelné. Nemala som na výber jedine to ukončiť.

Mala som však aj ponuky na skutočne vážny vzťah (svadba, deti...) ale podľa mňa som ešte mladá na to aby som sa takto skoro viazala sobášom a deťmi.
Však mám ešte čas.

Knapp-lekar

6ensky organizmus-teda povrchové bunky sa 6-8x rychlejšie opotrebovávaju,preto Japonci maju názor,že muž by mal byť od ženy o 8-9rokov starší..u nás vidíte isť muža ako mladíka a vedľa neho ženu ako starenku,myslíte si že to je jeho matka- no omyl je to jeho žena a rovnako stará ako on!!

Knapp-lekar

6ensky organizmus-teda povrchové bunky sa 6-8x rychlejšie opotrebovávaju,preto Japonci maju názor,že muž by mal byť od ženy o 8-9rokov starší..u nás vidíte isť muža ako mladíka a vedľa neho ženu ako starenku,myslíte si že to je jeho matka- no omyl je to jeho žena a rovnako stará ako on!!

angel008

Sme spolu 2 roky, no a praveze on ich vyhladava na nete...ono to mozno vyznie divne, ale to ma hneva este viac :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Starsi muž - mladšia žena - vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk