Starsi muž - mladšia žena - vztah

mirka 23

Zuzka ma praavdu, takyto vzťah potrebuje kompromisy. Moj 34 ročný manžel sa v pohode ide so mnou vyblázniť na diskotéku a ide so mnou na 3D rozprávku :-)))

mirka 23

no ty sa pochval, ako vám to funguje.. A prečo riešiš citové veci rozumom? Ked sa ľubite a rozumiete si, tak tam nie je čo riešiť.
5 ročný vekový rozdiel sa neráta... ten rozdiel ani necítiť. 10 je pohodička, ja mam manžela o 9 rokov staršieho, nevidím v tom problem, praveže je to super, je zodpovedný a starostlivý, rodinne zmýšlajuci, nie pubertálny. tých 15-17 nie je nič hrozné. Viac už by som ja nezvladla asi.

zzzuzzzka

Zijem s mouzom, ktory je odo mna o 15rokov starsi..uz piaty rok. ja mam takmer 25, on takmer 40. Ja vyzeram na svoj vek starsie, lebo sa aj obliekam dost solidne...on zasa opacne, nema ani jeden sedivy vlasok, stara sa o seba, vyzera minimalne o 7 rokov mladsie..Problem nieje niekedy v tom, ze to vidno , ale v tom, ze to citit....tak napriklad 40rocny muz pride domov unaveny, nema chut na nic...ani ist do kina!
Ale zasa ma to aj vyhody! je skusenejsi, zrelsi...

simon009

U nas je to opacne,ja som mladsi od priatelky o 11 rokov a funguje nam to. Niekedy sa pohadame,ale to je asi v kazdom vztahu. Sme spolu pat rokov,ale posledny rok casto pocuvam,ze citi,ze ju nelubim a ze si urcite raz najdem mladsiu. Podla mna vekovy rozdiel nehra ziadnu rolu,ale obaja si musia sadnut. Raz mi povedala,ze vidi ako ludia na nas pozeraju a ze ten vekovy rozdiel je uz vidiet. Ja ju vidim stale taku istu ako pred piatimi rokmi a nezaujima ma nazor druhych ludi.