V koncoch?

Príspevok v téme: V koncoch?
Laura123444

Mam priatela s ktorým som priblizne asi rok,zo zaciatku vztahu bolo vsetko celkom fajn,ale postupom casu je to vzdy horsie a horsie,podla neho je vsetko OK,podla neho som na vine vzdy len ja,izoloval ma od vsetkych mojich kamaratov,ktorých nemal \"rad\",nemozem ani s najkamaratkou chodit na kavu,iba s nim 3 krat do tyzdna a potom cely tyzden doma presediet,podla neho nemam pozerat filmy,kde hraju pekní muzi,lebo som potom uchyl a primitiv...vie mi povedat hocijako nema problem ani pi*a...hovorí ze ma lubi,a ze sa o mna vzdy boji,preto nemozem chodit nikde sama..dokonca ani s rodicmi si neni isty ci sa mi nieco nestane...uz mam toho dost....je to strasne na psychiku..neviem co mam robit:(

soffa

co budes robit bez neho???konecne si uzivat zivot,kamosky,od ktorych ta izolovat, atak.neviem na co cakas.,?niekde na teba caka lepsi,milsi,ohladuplnejsi,staci len otvorit oci.alebo cakas kym ti znici psychiku?tak potom sa nestazuj!!!!!!

AdamKrt

Laura123444:

vidis. Ja sa k priatelke zase spravam a vzdy som sa spraval milo a ona mi dnes skoro skace po hlave a doslo to tak daleko, ze mi nedava asi inu moznost, len sa rozist uz po 6tich druhych sancach...

Laura123444

neviem sa proste od neho odputat,ked si pomyslim,ze co budem robit bez neho,viem je to chore,povedal mi ze nikdy sa ku mne nebude spravat milo,myslim pekne reci,a tak,ze tak sa spravaju len buzeranti...ale dievcata nikto z vas nechcel aby sa k vam priatel takto spraval???

soffa

tak sa prejavuje psych.tyran.zrejme trpi na nedostatocne sebavedomie,ak ta uraza.sa cudujem ze s nim travis cely cas,a este si to aj uvedomujes aky je to hajzel

Uzlík236

Laura, prepáč ale nechápem ako sa môžeš pýtať,že čo máš robiť....zbal sa a odíď od neho...nerozumiem ako sa môžeš nechať takto ponižovať a obmedzovať..ty mu veríš,že ťa ľúbi,bojí sa o teba a preto ťa takto izoluje od všetkého?prosím ťa nebuď hlúpa a odíď od neho...