Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozhodujem sa, zobrat Orange Pausal Start alebo O2 Fer?

Príspevok v téme: rozhodujem sa, zobrat Orange Pausal Start alebo O2 Fer?
millli11

Momentalne mam predplatenu kartu na Orange. Teraz sa rozhodujem, ci prestupim do O2 na O2 Fer alebo prejdem V Orange na Pausal start? Vsade pisu, ze platis len to, co prevolas. Preto som mala doteraz kartu, lebo som nechcela preplacat a chcela byt nezavisla. Co je to ten Pausal Start? Je to viac ako pausal alebo sa to uzivanim podoba skor na predplatenu kartu? Co by ste mi poradili? Vdaka.

ivana45

V Orange by som sa teda neviazala ani za svet.
Mala som od nich pausal + mobil. Mobil sa pokazil, bol opakovane v oprave, po 2-3 tyzdne. Dni v oprave mi mali odpocitat z mesacneho pausalu, ale nestalo sa. Pisala som - ziadna odpoved, osobne som tam bola poziadat o vratenie penazi, povedali, ze "samozrejme, to vam vratime" a -nic. Pravnik povedal, ze by som sa musela sudit, tak som nad tym mavla rukou.
Dufam, ze teda zbohatli, haj..
Aj tak je to nic proti tomu, ako mi usilovne klamali v Tatrabanke, ale to je ina piesen.
Bezmocnost je nic moc, tak im aspon robim "marketing".

millli11

Ved to sa mi paci, ze je bez viazanosti, len nechapem, preco sa to potom vola Pausal? Lebo u mna plati - Pausal rovna sa Viazanost. Teraz, hoci volam malo, dost rychlo precerpam kredit. Ja nie som typ, co vyvolava kamaratkam kazdy den nieco ako ahoj, ako sa mas, co si robila a nekecam o blbostiach cely den. Ja volam uz vtedy, ked mam vazne co povedat alebo ked volam niekam, ked nieco potrebujem. Priklad. Hocikedy sa mi stava, ze si dobijem kartu, planovane na 3 mesiace. Lenze 1. mesiac mi do toho pride nieco dolezite vybavit a potom casto uz mam po asi polovici kreditu. Casto to dopadne tak, ze suma, co mala vystacit na 3 mesiace, mi vystaci len na 1 mesiac. Preto ma to dost zaujalo.

AdamKrt

Este v O2 je dobre aj to, ze ak je to hovor v ramci O2 siete, tak hovor nad 3 minuty stoji tolko isto, ako hovor 3 minutovy... Ale maju obmedzene, ze ked volate, tak po hodine prerusuju hovor.

AdamKrt

Mojim trom, je len vtedy, ak ta rodina, ci praitelky maju cislo v O2...

Cisla sa daju menit na zakaznickej linke zdarma, alebo cez SMS, ked sa to vypne. Jeden raz mesacne bez poplatku a viac krat mesacne, zakazdym poplatok 1E...

millli11

To Mojim3 znie zaujimavo, ale ja by som sa nevedela rozhodnut, ktorym 3? 3 v rodine, 3 v praci alebo 3 kamaratkam? U mna je to striedave, komu najviac volam. Zaujima ma, ci sa z toho pausalu Start da prejst potom naspat na Primu, ak ano, po akom case a ostane mi cislo? Novy mobil, hoci dual, nechcem, dualne ma nejak neoslovili. Mna laka ten Pausal Start, ale stale rozmyslam, ze v tom nieco bude.

millli11

Ked sa mi nebude pacit ten Pausal Start, co potom? Ja nechcem prejst na iny pausal, ako sa vsade pise, kde zaplatim viac za ten pausal ako za to, co prevolam. Ked by som si dala ten Pausal Start, kolko mesiacov ho musim uzivat alebo na veky vekov? Vdaka. Ja mam tiez Pausalovo Orangeovych znamych a ti tiez nadavaju, ze len okradaju ludi. Preto ma dost zaujima, neprerobi Orange na tomto pausale?

AdamKrt

mne sa paci u O2, ze tam nebola viazanost. Mobil si kupim aky chcem, aj to co neponukaju. Balicky aktivujem a deaktivuje hocikedy, ako chcem. Teraz napr. ak clovek vola casto jednemu az trom ludom, tak je perfektna sluzba mojim trom, kde za 6E sa da nonstop volat trom v sieti O2 na pevne stanovene cisla. A clovek si nakombinuje balicky vyhodnejsie, ako ktory mesiac potrebuje. S viazanostou je to tak, ze teraz nieco vyhovuje a o mesiac uz to moze byt nevyhodne....

Naviac clovek nemusi sa obmedzovat iba na jedneho operatora. Staci si kupit DUAL SIM mobil a volat vyhodne trebas cez dvoch operatorov s dvoma SIM kartami....

millli11

Ved o to prave ide, ci sa mi oplati prechadzat k novemu operatorovi, ked mi obaja ponukaju to iste, ten jeden cent hore dolu az tak nezavazi. Zaujima ma este, ak to je pausal v Orange, som na neho viazana alebo ak sa mi to nebude pacit, poviem rusim a nehrozia mi ziadne sankcie, natahovacky?

biopichh

ja by som sa uz nikdy orange nezaviazala aj ked znie ponuka lakavo...mala som s nimi len problemy a opletacky...za vsetko trebalo vela platit ukradli mobil tak som este musela vycalovat za kartu 500 korun a podobne... kamoska mi robi v orange a sama mi vravela ze ich nutia klamat len nech maju klientelu a veeeela reklamacii...ale inak neviem :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozhodujem sa, zobrat Orange Pausal Start alebo O2 Fer? - Fórum - ZDRAVIE.sk