Lindynette 20

lioness_01

lindynette... áno pokazíš... nerob už teraz nič... tým by si nič nezachránila...veď to je taký problém mesiac sa chrániť počas sexu aj kondómom alebo nesexovať? ak teda ti ide o to...

nič nevysadzuj, cyklus máš trochu posunutý už aj "vďaka" tomu, že si tie tabletky začala brať tak ako si začala, tak si ho totálne nepokaz tým že teraz vysadíš...normálne dober všetkých 21 tabletiek , potom 7 dní pauza a potom zas začni užívať a to už potom budeš aj chránená pred otehotnením...

lindynette 2

lioness_01

ok... volala som aj s gynekológom tak sa mi ospravedlnil... ale povedal mi, že na môj problém mi zaberú od prvého dňa... tak sa chem opýtať či ich možem teraz len tak po 7 dňoch vysadiť, aby som dostala menzes a potom začať s novým balením po 7 dňoch, alebo mám radšej počkať a doužívať celé balenie aj keď ma nechráni. Pokazím tým niečo keď ich po týždni vysadím?

lioness_01

lindynette, fakt ti neviem poradiť , lebo neviem na čo tie tabletky účinkovať majú u teba...
ale na ochranu pred otehotnením sa tento mesiac nespoliehaj... ale pravdepodobne na to na čo ti ich predpísal majú účinok...
a nemusíš hneď meniť gynekologa :D stačí keď sa ho na najbližšej návšteve na to opýtaš :)

lindynette 2

lioness_01

A to už budem chránená? :) tak keby som vedela ako to dopadne, tak radšej mesiac počkám, ale pán doktor asi vedel čo robí, teraz rozmýšľam o zmene gynekológa po všetkom čo som si prečítala :( , ale tak hádam aspoň nejaký veľmi malý účinok tie tabletky teraz majú ...

lindynete 2

A to už budem chránená? :) tak keby som vedela ako to dopadne, tak radšej mesiac počkám, ale pán doktor asi vedel čo robí, teraz rozmýšľam o zmene gynekológa po všetkom čo som si prečítala :( , ale tak hádam aspoň nejaký veľmi malý účinok tie tabletky teraz majú ...

lindynette 2

lioness_01

chcela by som sa ťa ešte opýtať, mám v tom teraz zmätok kedže som začala užívať HAK nie vtedy kedy som mala... tak to druhé balenie mám brať až na 8 deň, alebo pre istotu prvý deň menštruácie?
Ďakujem za odpoveď