Co vsetko ste schopne tolerovat a znasat?

Príspevok v téme: Co vsetko ste schopne tolerovat a znasat?
lovica

Cavte...chcela by som sa spytat, co vsetko znasate kvoli laske k svojmu partnerovi?myslite, ze sa oplati vytrvat v niecom co vam nie je prijemne??Narovinu..velmi milujem svojho priatela..ked sme spolu samy, vsetko je v pohode.je takmer dokonaly, ale..ALE. akokolvek sme vonku z jeho lepsimi kamaratmi, nepirpadam si ani ako jeho kamaratka, nieto jeho partnerka. Bud( a to je lepsia varianta) si ma nevsima, alebo ma strapnuje trapnymi narazkami. Viem ze to nie je normalne, na rozchodom rozmyslam, ale velmi ho míilujem, mame toho vela preziteho, ale takto to dalej nejde...

lovica

hm....mozno to bude skutocne tou neskusenostou- som jeho prva baba, nikoho predo mnou nemal....

aa tou jeho rozumnostou som sa do neho zalubila. Bol / je uzasny..tym ako reaguje na veci, aky je. Ale toto mi na nom vlemi prekaza, ...

lentilka25

Lovica, uplne chapem ako sa citis. Ked je clovek zamilovany, je ochotny odpustat vsetko na svete a nevidi chyby na druhom. Stale ma tendenciu jeho spravanie obhajovat. Ale to nikam nevedie. Mozem ti zarucit, ze sa to nezmeni. Budes na to len marne cakat a trapit sa. A to ze sa bojis byt bez neho? To je ten najcajstejsi dovod, preco baby ostavaju aj v pre nich neuspokojivych vztahoch. Len preto, aby neboli samy. Ale to je ta najvacsia hlupost. Sama som si presla niecim podobnym. A s odstupom casu viem, aka som bola hlupa. Na svete je milion inych chlapov, ktori by si ta zasluzili ovela viac. Ak vahas s rozchodom len kvoli tej obave byt sama, tak to sa vobec nemusis bat. Budes mat cas si vsetko urovnat v hlave a hlavne, budes otvorena novym vztahom, novym, lepsim vyhliadkam. Drzim palce.

jajka001_

no, tak si z neho utahuj aj ty. take typy to neznesu. oni si z teba utahuju ale skus ty z neho, to bude :)
mozno len nevie ako sa chovat k dame, nemal sa to kde naucit, tak ak si myslis ze ma nejake to iq, skus ho to naucit

lovica

Lentilka--> viem, to iste som sme riesili pred asi dvoma rokmi s kamaratkou..podobny pripad, on bol ocosi hnusnejsi, komplikovanejsi..ale teraz ked som sa akoby ocitla v jej kozi som zufala, na jednej strane uz nechcem nieco podobne trpiet, ale nu druhej....neviem si to bez neho predstavit..som uplne zufala, vcera som to s nim riesila, uvidim ako to bude teraz...myslite ze sa dokaze zmenit?

lentilka25

Ak si ta tvoj priatel nevazi v spolocnosti svojich priatelov, nevazi si ta vobec. Zamilovany chlap je na svoju priatelku hrdy, iniciativne ju predstavi vsetkym svojim znamym, chvali sa nou a ROZHODNE ju neponizuje akymkolvek sposobom. Bud je ten tvoj este velmi nezrely, alebo si mu ukradnuta. Ja by som to veru nezniesla. Mas predsa nejaku hrdost a cenu. A byt len za pekny privesok? To je ti naco?